Mucize 2 Aşk Filmi Vizyona Giriyor-İşte Fragmanı (İlk Film Ne Zaman Çekildi?)

Mucize 2 Aşk, 6 Aralık 2019 Cuma günü tüm Türkiye 'de vizyona giriyor. Peki Mucize filminin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? İşte Mucize 2 filminin konusu ile fragmanı.

Mucize 2 Aşk Filmi Vizyona Giriyor-İşte Fragmanı (İlk Film Ne Zaman Çekildi?)

Mucize 2 filmi ne zaman çekilmeye başlandı? Ne Zaman  Vizyone girecek?

2015 yılında Mucize filmi çıktı. Oldukça beğenilen ilk filmin ardından devam filmi de geldi. Yönetmelik koltuğunda Mahsun Kırmızıgül 'ün oturduğu ikinci film 6 Aralık 2019 günü vizyona giriyor. 

Doğu 'nun bir dağ köyünde yaşamakta olan engelli genç ile görücü usulü evlenen Mizgin 'in hayata tutunma hikayesini anlatan Mucize 2 Aşk , 6 Aralık Cuma günü vizyona giriyor. 

İşte Mucize filminin fragmanı >

İşte Mucize 2 Aşk konusu:

"Köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan Aziz ve Mızgin çifti, Batı’da bir kasabaya yerleşir. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiçte kolay olmayacaktır. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz deliler gibi aşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri birbir gerçekleştirir."

OYUNCU KADROSU

Mert Turak

Fikret Kuşkan

Biran Damla Yılmaz

Erdal Özyağcılar

Şenay Gürler

Mahsun Kırmızıgül

Sinan Çalışkanoğlu

Melis Sezen

Levent Sülün

Deniz Oral

Sera Tokdemir

Ali Sürmeli