MasterChef Türkiye 2020 Başvurusu Başladı

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef 'in 2020 yılı başvurusu başladı. Acun Medya tarafından yapılan açıklama ve başvuru şekli yazımızda.

MasterChef Türkiye 2020 Başvurusu Başladı

2020 yılı MasterChef yarışmasının başvurusu başladı.

Tv8 ekranlarında yayımlanan ve her bölümü ile izleyicileri, yemek severleri ekran başına kilitleyen MasterChef adlı yarışma programının 2020 yılı başvurusu başladı. Acun Medya tarafından yapılan açıklamada başvuru yapmak isteyenlerin videolu müracaat etmesi gerektiği bildirildi.

Covid 19 nedeniyle şahsen başvurular alınmayacak.

 ÖNEMLİ DUYURU: Covid-19 sebebi ile sadece videolu başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

VİDEOLU BAŞVURU

MasterChef adlı yemek yarışmasına başvuru yapacakların , kendilerini ,yeteneklerini ,tecrübelerini ve kişisel özelliklerini anlatan video çekmesi ve MasterChef adlı yarışma programına müracaatını bu şekilde yapması gerekmektedir. 

TV8/ACUN MEDYA YARIŞMA BAŞVURU TAAHHÜTNAMESİ

TARAFLAR
TV8, ACUN MEDYA ve http://www.tv8basvuru.com/ internet sayfası üzerinden başvuru yapan kişi (bundan sonra Başvuru Sahibi olarak anılacaktır ) işbu taahhütnamenin tüm maddelerini kabul etmiştir.
TARAFLARIN YETKİ VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nda belirtmiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bilgilerin eksik ve yanlış olması dolayısıyla doğacak zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.
Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’ndaki bilgileri, fotoğrafları ve videoları kendi rızası ile TV8 ve ACUN MEDYA ile paylaşmıştır. TV8 ve ACUN MEDYA, paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları dilediği zaman dilediği mecra ve dilediği programda kullanabilecektir. Başvuru Sahibi, TV8 ve ACUN MEDYA’nın paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları kullanımı durumunda TV8 ve ACUN MEDYA’dan hiçbir talepte bulunmayacağını peşinen kabul etmiştir.
Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nu doldururken kullanmış olduğu videoların ve fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, telif haklarını ve diğer haklarını ihlal etmediğini kabul etmiştir. Yarışma Kayıt Formu’nda kullanılan videoların ve fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, telif haklarını ve diğer haklarını ihlal etmesi ve TV8 ve ACUN MEDYA’nın ihlaller dolayısıyla ödeme yapmak zorunda kalması durumunda Başvuru Sahibi zararı karşılamakla yükümlüdür.
Başvuru Sahibi, YARIŞMA, TV8 ve ACUN MEDYA’nın ve grup şirketlerinin YARIŞMA dışında televizyon, internet v.b. fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir mecradan gerçekleştireceği projeler ile ilgili bilgilerin kendilerine telefon, sms, e-mail gibi iletişim araçlarıyla bildirilmesine onay vermektedir.
Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nun doldurulması ile direkt yarışmacı olmaya hak kazanmadığını, yarışmacıları belirleme yetkisinin sadece TV8 ve ACUN MEDYA yetkililerinde olduğunu bildiğini kabul eder.
18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin başvurularını velisinin yapması gerekmektedir. 18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin velisinin onayı olmaması durumunda yarışmacı olmaya hak kazansalar bile yarışmaya katılamazlar.
Başvuru Sahipleri’nin Yarışma Kayıt Formu doldururken vermiş olduğu bilgiler TV8 ve ACUN MEDYA’nın veri tabanında saklanacak olup 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Resmi mercilerin talimatları saklıdır.
TV8 ve ACUN MEDYA yarışma formatını, şartlarını ve işbu taahhütname maddelerini başvuru sahibine bildirmeden değiştirme hakkına sahiptir. Yarışma Başvuru Taahhütnamesi yasal olarak Başvuru Sahibi’ni bağladığı için bu sayfa belirli aralıklarla Başvuru Sahibi tarafından ziyaret edilmelidir.
TAAHHÜTNAMENİN YÜRÜRLÜĞÜ

TV8, ACUN MEDYA ve http://www.tv8basvuru.com/ internet sayfası üzerinden başvuru yapan kişi (bundan sonra Başvuru Sahibi olarak anılacaktır ) işbu taahhütnamenin tüm maddelerini kabul etmiştir.

http://www.tv8basvuru.com/video-basvuru/masterchef/1

Yukarıdaki linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.