Mardin'de Hain Saldırı: Şehidimizin Adı ve Memleketi Açıklandı

Son dakika haberi: Mardin 'de bölücü hainlerin saldırı sonucu 1 askerimiz şehit oldu. Şehit askerimizin 20 gün önce baba olduğu öğrenildi.

Mardin'de Hain Saldırı: Şehidimizin Adı ve Memleketi Açıklandı

Son dakika haberi: Mardin 'de hain saldırı.

Edinilen son dakika bilgilerine göre Mardin'de yol güvenliğini sağlamakta olan askerlerimzle , bölücü hain terörist terörösitler arasında çatışma çıktı. Askerlerle teröristler arasında çıkan çatışmada 1 askerimiz şehit oldu, 2 asker yaralandı.

Mardin Valiliğinden kahreden olay ile ilgili bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, "Saat 18.30 sıralarında Nusaybin kırsal alanında bulunan Günyurdu Mahallesi Dibek bölgesinin yol inşaatı güvenliğini sağlayan, jandarma personeline terör örgütü mensuplarınca yapılan saldırıda bir kahraman askerimiz şehit olmuş, 2 kahraman askerimiz ise yaralanmıştır. Yaralı askerlerimiz süratle hastaneye intikal ettirilmiş olup tedavilerine halen devam edilmektedir. Güvenlik güçlerimizce saldırıyı gerçekleştiren bölücü terör örgütü mensuplarını yakalamak için geniş çaplı operasyonlar başlatmıştır" ifadelerine yer verildi.

VATANDAŞLARIN HUZUR VE GÜVENİ İÇİN

Vatandaşların huzur ve güveni için bölücü terör örgütü mensupları ile mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlere kararlılıkla devam edildiği kaydedildi.

ŞEHİDİMİZİN İSMİ VE MEMLEKETİ AÇIKLANDI: 0 GÜN ÖNCE BABA OLMUŞ

Şehit asker Uzman Çavuş Muhammed Ata Kıratlı 'nın Elazığ'daki ailesine acı haber verilirken, şehidin 20 gün önce baba olduğu öğrenildi.

Şehidimize Allah'tan rahmet diliyoruz..

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA