Kedicikten Bomba İtiraf: Yayın Arasında Gözüne Kestirdiğine Parmağıyla..

Adnan Oktar 'a en yakın kediciklerden olan Ayça Pars, televizyon ile internet yayınları öncesinde ve yayın aralarında Adnan Oktar 'ın neler yaptığını itiraf etti.

Kedicikten Bomba İtiraf: Yayın Arasında Gözüne Kestirdiğine Parmağıyla..

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen büyük bir operasyon ile gözaltına alınan Adnan Oktar ve örgütüne yönelik yeni detaylar ortaya çıktı.

Edinilen son dakika bilgilerine göre, internet ile televizyon yayınlarının başında bulunan kişi olan Ayça Pars, flaş itiraflarda bulundu. Sabah Gazetesi 'nin bugünkü sayısında yer alan haberde, örgüt içinde bacılar olarak bilinen grubun kıdemlisi olan Ayça Pars, Adnan Oktar ile örgütün nasıl saplantılı olduğunu tek tek anlattı.

Pars verdiği ifadesinde şu sözleri söyledi:

"30 kişilik gruptan kimi gözüne kestirirse ona dayak atardı. Dayak derken sadece tokat değil. Yerde sürüklerdi, saçlarını kazırdı. Bir bayanı küçük düşürecek her şeyi yapardı. Bu şiddete yüzlerce kez şahit oldum.

ÇOK SAPKINLIK VARDI 

Din görüntüsü altında bir çok sapkınlık yapıldı. Örgütte sadece göstermelik bir dini yapı var. İçerde olanlar çok daha farklı. Hücre sistemi vardı. Birinin yaptığını diğerleri bilmezdi. Başta her zaman Adnan Oktar vardı. Onun direktifleri emir hükmündeydi.

AŞIKMIŞ GİBİ BAKMAZLARSA...

Bayanların kendisine aşıkmış gibi bakmalarını isterdi. Onu ne kadar sevdiklerini, ona yönelik güzel sözler söylemelerini isterdi. Bayanlardan biri eğer ona aşıkmış gibi bakmazsa, yayında "Biz 5 dakika ara verelim" der, yayına ara verdirip ona işkence yapılırdı. Kameralar kapatılır, yediği yemek kafasından aşağı dökülür, saçlarını makasla keser hatta eliyle yolar, üstüne hakaretler ederdi.

KIZI YANINA ÇAĞIRIP PARMAĞIYLA..

Kızı yanına çağırıp, parmağıyla nabzına bakardı. Kızın korkudan nabzı yükselince, "Bak beni nasıl seviyor. Dokununca nabzı yükseldi" derdi. Ağlamaktan gözleri şişen kızlara, "Bana aşkla bakıyor. Bakınca gözleri doluyor" derdi.

Ciddi bir mehdi saplantısı vardı, şehvet ve lüks düşkünüydü. Paranoyaktı. Herkesi satabilecek kadar güvenilmez biriydi.

Örgüte 15-16 yaşında kızlar da geldi. Betxlarge Stüdyoya gelen küçük kızları yayında göstermezdik.

Kamubulteni.com  | Ankara