Kadın 74. Bölüm Sonrası 75. Bölüm Fragmanı Yayımlandı

Ekranların sevilen dizisi kadın 'ın 75'inci bölüm fragmanı yayımlandı. Peki Kadın 74. bölüm nasıl izlerim? Kadın 75 'inci bölümde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragman.

Kadın 74. Bölüm Sonrası 75. Bölüm Fragmanı Yayımlandı

Kadın 75. bölüm fragmanı yayımlandı.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın 'ın, önceki akşam ekranlara gelen 74. bölümünün ardından  yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Diziyi ekranlarda izleyemeyen vatandaşlar , Kadın 74. bölümü nasıl izleyeceklerini internet üzerinde araştırırken dizinin 74 'üncü  bölümü izleyenler ise 75 'inci bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki Kadın son bölümünde neler yaşandı? Kadın 75 'inci bölümde neler olacak?

Şirin’in kafasını karıştırmasıyla beraber Arif, Bahar ve Ceyda’nın bir şeyler sakladığından şüphelenir. Bahar ve Ceyda’nın kırdığı bir pot üzerine de bir şeylerin ters gittiğinin farkına varmıştır. Arif’in korumacı tavrından ve söylediklerinden Bahar’ı hala sevdiğini düşünen Ceyda ise bu olay karşısında duygulanmıştır.

Şirin’in Arif’e oynadığı oyunu bir şekilde öğrenen Bahar ise bu defa bunu saklamaz ve herkesin içinde açık açık Şirin’in kendini dövdürdüğünü söyler. Bunun sonucunda Arif ve Enver büyük bir şok içine girecektir. Şirin’in hala değişmediğinin ve değişmeyeceğinin bilincine varan Bahar ise artık ona asla güvenmeyecektir.

Cem’in Bahar’a karşı son iş olarak verdiği bir görevde ise Bahar, hiç beklemediği bir isimle karşılaşacaktır. Bunun sonucunda Cem belasından bir an önce kurtulmak isteyen Bahar’ın başı tekrar belaya mı girecek? Yoksa bu görev gerçekten son görevi mi olacaktır?

https://www.fox.com.tr/Kadin/bolumler

Yukarıdaki linki kopyalayıp yeni sekmede açın. Bu linkten Kadın 74 'üncü bölümü izleyebilirsiniz.

75 'İNCİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI

Ekranların sevilen Kadın dizisinin 75 'inci bölüm fragmanı yayımlandı. İşte heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı.

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinçci

Bennu Yıldırımlar

Seray Kaya

Feyyaz Duman

Gökçe Eyüboğlu

Ahmet Rıfat Şungar

Tuğçe Altuğ

Fatma Hümeyra Akbay

Pınar Çağlar Gençtürk

Kübra Süzgün

Ali Semi Sefil

Şerif Erol