Hatice İnstagram'dan Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki..

İnstagram fenomeni Hatice, hesabından bir fotoğraf paylaştı. Seksi pozu ile paylaştığı fotoğrafına çok sayıda yorum gelen Hatice, bu yorumlara sinirlendi ve yeni bir açıklama yaptı.

Hatice İnstagram'dan Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki..

İnstagram üzerinde paylaştığı her fotoğrafı ile gündem olan Hatice, paylaştığı son fotoğrafına gelen yorumlara sinirlendi.

"Ben tek siz hepiniz" notuyla  geçtiğimiz gün paylaşım yapan Hatice, bikini ile güneşlenirken çektirdiği fotoğrafı ekledi. Dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafa ilginç yorumlar da geldi. Bu yorumlara bozulan Hatice, paylaştığı gönderisini yorumlara kapattı. 

"Nasıl giyindiğim nasıl güneşlendiğim kimseyi ilgilendirmiyor" diyerek bir açıklama yapan ve gelen yorumlara sert şekilde yanıt veren Hatice, başka bir fotoğraf daha paylaştı ve sert sözlerini sıraladı.

AÇIKLAMASINDA İNTİZAR'A OLAY GÖNDERME YAPTI

Paylaştığı bu sözlerde İntizar'a da göndermede bulunan Hatice şu ifadeleri kullandı:

"Tatile gidersin Supertotobet magazini ararsın şu plajda ve ya otelde bikiniliyim, gel çek dersin çekerler, haber olur magazin derler. Kendi sayfanda paylaşım yaparsın, kadın olarak sevdiğin resmi paylaşırsın bikinili olunca ahlak dersi verirler.

İbadet edersin, türbede dua edersin gizli gizli paylaşmazsın dinsiz derler. Bilmezler ki içindekini. Paylaşmam onları asla. Dinin ve ibadetin reklamını yapıyor demesinler diye.
Bir kadın bir kadınla sevişir (Aşka saygım sonsuz) Ülke gurur duyar destekler. Bir kadın bikinili resmini paylaşır aşağılarlar. Diğer bir kadın gel beni gizli çek der ay canım ifşa ediyorlar yazık derler. Hep de kadınlar derler.

Şükürler olsun ne yüzüm ne sesim ne de vucudum. Şükürler olsun hâlâ insanım, kalp kırmıyorum,hakaret etmiyorum ve hâlâ güzel düşünmeye devam ediyorum."

Kamubulteni.com | Ankara