Hakkari Çukurca'da Çatışma Çıktı: 1 Şehit 1 Yaralı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada Hakkari Çukurca 'da çatışma çıktığı ve çatışma sonucu 1 askerimizin şehit olduğu bildirildi.

Hakkari Çukurca'da Çatışma Çıktı: 1 Şehit 1 Yaralı

Son dakika haberi: Hakkari 'den acı haber geldi.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan sondakika açıklamasında Hakkari 'de çatışma çıktığı bildirildi. Bakanlıktan olay ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, "Hakkâri Çukurca sınır bölgesinde bugün PKK'lı teröristlerin saldırısı sonrası çıkan çatışmada 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 1 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır" ifadelerine yer verildi.

3 BÖLÜCÜ HAİN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

MSB tarafından yapılan açıklamanın devamında, bölgede devam eden operasyonda 3 bölücü hainin etkisiz hale getirildiğine yer verildi.

MSB'den yapılan açıklama şu şekilde;

"Bu operasyonlarda saldırıyı gerçekleştiren 3 terörist, Irak kuzeyi Zap bölgesinde tespit edilerek etkisiz hale getirilmiş, kahraman silah arkadaşlarımızın kanı yerde kalmamıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, olayda yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz."

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA