Güzel Oyuncu Gülsim Ali İlhan Tacizcisine Seslendi: İfşa Edeceğim

TRT’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde ‘Dilek’ karakterini canlandıran başarılı oyuncu senelerdir kendisini taciz eden şahsa sosyal medya hesabından seslendi.

Güzel Oyuncu Gülsim Ali İlhan Tacizcisine Seslendi: İfşa Edeceğim

Oyuncu Gülsim Ali İlhan beş yıldır kendisini takip ettiği ve kendisine cinsel içerikli mesajlar gönderdiğini belirttiği şahsa seslendi.

E.H. isimli şahıs hakkında mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırmasına rağmen , kendisine yönelik tacizlerin sürdüğünü yazan Gülsim Ali İlhan sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

  • Hakkında açılmış davalara rağmen taciz, cinsel içerikli hakaret dolu mesajlar ile bana rahatsızlık vermekten vazgeçmedin. Dava açmama, defalarca uzaklaştırma kararı almama rağmen bana ulaşmak için her yolu denemeye devam ediyorsun, çalıştığım setlere gidip yanındaki insanlara yalan söyleyip onları kullanarak dekorların içinden çektirdiğin fotoğraflarla 'senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez' diyerek beni tehdit ediyorsun." 
  • "Benim hakkımda, ailem, işim ve özel hayatımla ilgili ağza alınmayacak ifadeler kullanarak bana zarar vermeye çalışıyorsun. Seni son kez uyarıyorum buna artık bir son vermelisin. Kullandığın bütün sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi, hepsinin sana ait olduğu resmi makamlarca da onaylandı. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan senin fotoğraflarını, attığın aşağılık sapkın mesajlarını bütün şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte buradan yayınlayacağım ve birer kopyasını da memleketindeki akrabalarına, posta yoluyla ileteceğim.