Gülse Birsel,Hayalindeki Cumhurbaşkanını Anlattı

Gülse Birsel hayalindeki cumhurbaşkanını anlattı. Birsel açıklamasında: “İdealimizde tabii ki daha çok kalifiye bir ekibin yöneteceği bir Türkiye var” dedi. Katıldığı programda hayalinde cumhurbaşkanını açıklayan Gülse Birsel’den iddialı açıklamalar haberimizde. Yazarlık, gazetecilik,  oyunculuk, senaristlik ve tanındık bir televizyon yüzü olan Gülse Birsel TV100 ekranlarında yayınlanan “Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum”  programına konuk oldu. Programda sunucunun sorduğu: “Cumhurbaşkanı nasıl biri

Gülse Birsel,Hayalindeki Cumhurbaşkanını Anlattı

İşte Gülse Birsel’in açıklamaları…
Gülse Birsel’in Hayalindeki Cumhurbaşkanı
Cumhurbaşkanı adayın nasıl sorusuna Birsel’in verdiği yanıt: “Hep aynı şeyleri istiyoruz galiba. Cumhurbaşkanı adayının çok önemli olmaması gereken bir ülke olmalı burası. Herkesin işinde uzman olup o alanın ona delege edilmesi, ekonomiyi ve kültürü çok iyi bilen birinin yönetmesi gibi. Cumhurbaşkanı biraz daha bir lider gibi ya da rolleri dağıtan insan gibi biri… Daha demokratik, daha çok kişinin kafa kafaya verip karar verdiği… Onun içinde benim cumhurbaşkanı adayım şöyle bir lider ve şöyle kararlar verecek de dememek lazım galiba. İdealimizde tabii ki daha çok kalifiye bir ekibin yöneteceği bir Türkiye var. Herhangi bir ülke için de öyle… Aynı zamanda çok da vatansever bir ekibin yöneteceği bir Türkiye var hayalimizde. Yoksa Cumhurbaşkanı adayı sarışındır, esmedir.. Onun çok da umurumuzda olmaması lazım sanki.”


Avrupa Yakası Neden Bitti
Bir zamanların en popüler televizyon dizisi olan Avrupa Yakası’nın da kendi istekleri ile bittiğini de söyledi. İşin çok iyi iş olduğunu, 190 bölüm sürdüğünü, üretim konusunda tıkandıklarını ve artık bitirmek istediklerini de ekledi.