Diriliş Ertuğrul 137. Bölümün Ardından 138. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Son dakika haberi: Diriliş Ertuğrul 'un yeni bölüm fragmanı yayımlandı. 137. Bölümün ardından yayımlanan 138. bölüm fragmanı haberimizde.

Diriliş Ertuğrul 137. Bölümün Ardından 138. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayımlandı.

Önceki gün son bölümü ile ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 'un yeni bölüm fragmanı Youtube üzerinden yayımlandı. 

Önceki gün yayımlanan son bölümde ise Moğolların hain planları sonucunda Kayı obasını basan Alıncak, Osman’ı kaçırmış, Ertuğrul Bey ise İlbilge ve kurduğu oyunla Komutan Alıncak’tan gizlice bilgiler toplarak Osman’ın yerini bulmuş ve onu kurtarmıştı.

ERTUĞRUL 'A HAİN TUZAK

Alıncak ise Osman’ın kaçırıldığından habersiz olduğundan Ertuğrul’a hanlı pazarda hain bir tuzak kurmuştu. Ertuğrul Bey ise kurulan bu tuzağı fark edip, Alıncak’ın ondan istediği gizli sanığın içini boşaltmış Artuk Bey’in de planıyla hanlı pazarda Alıncak ve adamlarını gafil avlamıştı.

ELİNDE KOZ KALMADI

Elinde koz olarak kullanacağı bir şey bulamayan Alıncak, Ertuğrul Bey’in kaybolan vergileri geri getireceğini söylemesiyle Ertuğrul Bey’e obasını geri vermiş ve yeniden anlaşmak zorunda kalmıştı. 

OBADA DURUM NE?

Obada ise Moğolların gölgesinde hüküm sürdüren Sırma, Selcan Hatun’u öldürmek için hançerini çekmişti. Kendini savunan Selcan Hatun ise hançeri Sırma’ya saplamıştı. Peki Sırma yaşayabilecek mi? Bu meseleyi duyan Beybolat Bey ne yapacak? İlbilge’nin yardımıyla zindandan kaçan Süleyman’ın akıbeti ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 'un yeni bölümü Çarşamba günü TRT ekranlarında yayımlanacak.