Çin Seddi Nerede? Sorusunda Elenmişti: Murat Yıldırım'dan Açıklama Geldi

Murat Yıldırım'dan geçtiğimiz hafta Kim Milyoner Olmak İster'e katılan ve Çin Seddi Nerededir? adlı soruda elenen yarışmacı hakkında açıklama geldi.

Çin Seddi Nerede? Sorusunda Elenmişti: Murat Yıldırım'dan Açıklama Geldi

Atv ekranlarında yayımlanan ve yayımlandığı her bölümünde reyting rekorları kıran Kim Milyoner Olmak İster adlı televizyon programına geçtiğimiz haftalarda katılan bir yarışmacı adından çok bahsettirdi.

Geçtiğimiz haftalarda programa katılan bir yarışmacı Çin seddi nerede? şeklindeki soruya yanlış cevap verip elenince sosyal medyanın gündemine düşmüştü. Sosyal medyada adeta alay konusu olan ve çokça tepki de alan yarışmacı hakkında, Kim Milyoner Olmak İster'in başarılı sunucusu Murat Yıldırım'dan açıklama geldi. Yıldırım, sosyal medya üzerinde alay konusu olan yarışmacıyı savundu.

Murat Yıldırım, bu soruda yarışmadan elenen yarışmacı ile Gorabet ilgili  "Bence cevaptan emin olmak için öküz altında buzağı aradı." ifadelerini kullandu.

Önceki gün eşi İmane Elbani ile Nişantaşı'nda gezen ünlü sunucu ve oyuncu Murat Yıldırım, burada bir müddet gezdi ve sokaklarda yürüyüş yaptı.Burada basın mensuplarına bazı açıklamalarda bulunan ve merak edilen soruları yanıtlayan Murat Yıldırım, geçtiğimiz haftalarda yarışmaya katılan ve Çin Seddi Nerededir? adlı soruda iki adet joker kullanan ve buna rağmen soruya yanlış cevap vererek elenen yarışmacı için şu ifadeleri kullandı:

"İlk başta ben de şaşırdım ama bence yarışmacı, cevabından emin olmak için biraz öküz altında buzağı aradı. O yüzden yine de kimseyi çok eleştirmemek lazım. Sonuçta Türk gençleri zekası ve ahlaklı duruşuyla her zaman gururumuz oluyorlar.".

Kamu haberlerinden , memur haberlerinden ve gündem haberlerinden haberdar olmak için Kamubulteni.com adresini takipte kalın.

Kamubulteni.com  | Ankara