'Arda Turan Şarkıcı Berkay'ın Burnunu Kırdı' Haberleriyle İlgili Açıklama

Başakşehir'in futbolcusu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında kavga çıktı, Arda Turan şarkıcı Berkay'ın burnunu kırdı iddiası sosyal medyayı salladı.

'Arda Turan Şarkıcı Berkay'ın Burnunu Kırdı' Haberleriyle İlgili Açıklama

Arda Turan, Berkay ile bir eğlence merkezinde yaşadığı kavgayla ilgili bazı haber siteleri ve sosyal medyada çıkan haberlerden sonra açıklama yayımladı. Başakşehir forması giyen tecrübeli futbolcu, tartışmanın konusnun 'Namus' meselesi olarak gündeme getirilmeye çalışıldığını, kavganın basit bir meseleyle çıktığını söyledi. 

Gazeteci Esin Övet, Berkay'ın eşiyle görüştüğünü, olayla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı : "Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' .O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin? "

Her iki tarafa da geçmiş olsun dilekleri ileten Arda Turan, olayla ilgili aşağıdaki ifadeleri kullandı :