Acun Ilıcalı'dan Fahrettin Koca'ya Survivor Cevabı

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı yaptığı son açıklamada, Fahrettin Koca 'nın Survivor finaline yönelik eleştirisine yanıt verdi.

Acun Ilıcalı'dan Fahrettin Koca'ya Survivor Cevabı

Acun Ilıcalı 'dan Fahrettin Koca 'ya cevap.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki gece sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Geçtiğimiz günlerde yapılan Survivor adlı yarışma programının finalindeki tepki çeken görüntülerle ilgili açıklama yapan Bakan Koca , sosyal mesafe kuralına dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Final programındaki sosyal mesafe kuralına uymamaya tepki gösteren Bakan Koca, "SURVIVOR 2020 FİNAL programında, COVID-19 tedbirlerine uyulmaması tepkilere yol açtı. Tepkiler haklı. Düğün yeri, pazar yeri, dolmuş yeri uyarılarına show amaçlı ortamlar çok daha fazla dâhil. Tedbirlere uymayan hayranlarla ünlüler, gözden biraz izole olmalı." dedi.

ACUN ILICALI 'DAN CEVAP GELDİ

Bu paylaşımdan kısa süre sonra Programın yapımcısı Acun Ilıcalı bir açıklamada bulundu. Bakan Koca 'nın paylaştığı görüntüleri alıntılayan Ilıcalı, canlı yayında o görüntülerin istenmeden olduğunu, bundan sonra böyle bir durum olmayacağını söyledi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamasında, "Sayın Bakanım, canlı yayında istenmeden oluşan bir durum oldu. Bundan sonra dikkat edeceğimizden şüpheniz olmasın." dedi.