Vakıfbank Kredi Faiz Oranlarını Düşürdü-İşte Faiz ve Vade Seçenekleri

Son dakika haberi: Ziraat Bankasının ardından Vakıfbank da kredi ile kredi kartı borcu yapılandırma kampanyasına katıldı ve faizleri düşürdü.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranlarını Düşürdü-İşte Faiz ve Vade Seçenekleri

Son dakika haberi: Bir banka daha düşük faiz ile kredi vermeye başladı.

Vakıfbank, kredi kartı borcu yapılandırması için açıklama yaptı. Ziraat Bankasının ardından söz konusu kampanyaya dahil olan banka, kart borçlularına 24 aya kadar yüzde 1,10, 60 aya kadar yüzde 1,20 faiz sunacak. Ayrıca banka 100 bin TL'nin altındaki takipteki kredilerin faizini de sıfırlama kararı aldığını da kamuoyuna duyurdu.

ZİRAAT 'İN ARDINDNA VAKIFBANK DA KATILDI

Kredi kartı borcu yapılandırması uygulamasına Ziraat Bankası'nın ardından Vakıfbank da katıldı. Edinilen son dakika bilgilerine göre Vakıfbank, kredi kartları, bireysel ve ticari kredilerin yapılandırılması paketi açıkladı. Açıklamaya göre, banka kredi kartı borçlularına 24 aya kadar yüzde 1,10, 60 aya kadar yüzde 1,20 faiz sunulacak. Borçları 3 milyon TL'nin altında olan ve geçtiğimiz yıl sonu itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üstü aksama bulunanlara 6 aya varan ödemesiz dönemle yapılandırma sağlanacak. Uygulama hem Vakıfbank'a hem de diğer bankalara olan borçlara uygulanacak.

KREDİ BORÇLARINA DA YAPILANDIRMA

Bununla birlikte Vakıfbank, kredi borcunu ödemekte zorlanan bireysel müşterilerine, borçlarını 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya varan vadelerle yapılandırma, ticari segmentteki müşterilerine ise 6 ay ödemesiz olarak 60 aya kadar aylık yüzde 0,98'den başlayan faiz oranları ile ödeme fırsatı sunuyor.

BAŞVURULAR İÇİN SON GÜN

Vakıfbank ayrıca, 2018 yılı sonundan önce 100 bin TL 'nin altındaki kredisi takibe aktarılan müşterilerinin, borçlarını peşin ya da 12 aya kadar taksitle ödemeleri halinde, takibe aktarım sonrası tüm faizlerini sıfırlayacak. Başvurularda son gün 30 Nisan'a olarak bildirildi.

Kamubulteni.com  | Ankara

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.