Üniversite Gençleri İçin Muhteşem Fırsat! Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Alımı Nasıl Yapılır? İşte Detaylar!

Üniversitelilere Özel! Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Fırsatlarıyla Teknolojiyi Uygun Fiyatlarla Yakalayın. Başvuru İçin Acele Edin ve İndirimleri Kaçırmayın!

Üniversite Gençleri İçin Muhteşem Fırsat! Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Alımı Nasıl Yapılır? İşte Detaylar!

Üniversite gençlerine destek sağlamak amacıyla, cep telefonu ve bilgisayar fiyatlarında büyük indirimler yapılacak. Özellikle cep telefonları için belirlenen satış fiyatı 9,500 TL'yi aşmayacak ve bu cihazlarda toplamda 5,500 TL'ye kadar indirim sağlanacak. Bu destekle birlikte cep telefonu piyasasında %44,44'lük bir indirim söz konusu olacakken, bilgisayarlar da piyasadaki fiyatlarının %16,7'si kadar daha uygun fiyatlarla sunulacak.

Vergisiz Cep Telefonları ve Bilgisayarlar Nasıl Alınır?

Bu fırsattan yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri için başvuru süreci oldukça basit. İşte adım adım nasıl başvuruda bulunabileceğiniz:

  1. Başvuru Ekranına Erişim: Başvurular, çeşitli e-ticaret platformları üzerinden online olarak yapılacaktır. Bu platformlarda özel bir başvuru ekranı oluşturulacak ve bu ekran üzerinden başvurularınızı yapabileceksiniz.

  2. Cihaz Seçimi: Başvuru ekranına eriştiğinizde, alabileceğiniz cihazların listesini göreceksiniz. Buradan istediğiniz cep telefonu veya bilgisayarı seçebilirsiniz.

  3. Kimlik Onayı: Başvuru işleminizin tamamlanabilmesi için kimlik onayı gerekebilir. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vergisiz Telefon Modelleri

İşte vergisiz telefonlar arasından seçebileceğiniz bazı modeller:

  • XIAOMI (REDMI): 12C, 10, 12, NOTE 12,

  • GENERAL MOBILE: GM 22 S, GM 22 Pro, GM 23, GM 23 SE, GM 24 Pro

  • REEDER: S23 PRO MAX

Vergisiz Bilgisayar Modelleri

Eğer bir bilgisayar almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki modellerden birini tercih edebilirsiniz:

  • OMIX: X3, X5, X400, X600, X700

  • CASPER (VİA): Via M30, Via M30 Plus, Via X30 Plus, Via X30, Via M35, Via F30, F30 Plus