TOKİ Konutları İçin İndirim Müjdesi Geldi

Son Dakika. TOKİ’den tapusunu erken almak isteyenlere indirim müjdesi geldi. Bakan Kurum açıkladı.

TOKİ Konutları İçin İndirim Müjdesi Geldi

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından bir son dakika açıklaması yaptı. Bakan Kurum, yaptığı açıklamada borcunu erken ödeyip tapusuna hemen kavuşmak isteyenlere indirim müjdesi verdi. Kararı yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak.

Bakan Murat Kurum sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamalarda bulundu;

Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir MİLLET kampanyası!

Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir MÜJDEMİZ var.

Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz.

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /