Tek Tıkla Başvuranlar Anında 500 TL Kazanıyor!

Tek Tıkla Başvuranlar Anında 500 TL Kazanıyor!

Tek Tıkla Başvuranlar Anında 500 TL Kazanıyor!

Denizbank, sadık müşterilerini memnun etmek ve sektörde öne çıkmak amacıyla emeklilere yönelik avantajlı promosyonlar sunarak dikkat çekiyor. Banka, rakiplerinden ayrışmayı başardığı bu fırsatlarla müşterilerine değer katıyor.

Denizbank, son kampanyasıyla da müşterilerinin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Bu kampanya kapsamında, alışveriş yapan müşterilere 500 Türk lirası hediye ediliyor. Tasarruf etmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunan bu kampanya, Eylül ayının sonuna kadar geçerli olacak.

Denizbank'tan 500 Türk Lirası Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

İşte kampanyanın ayrıntıları...

Denizbank, son kampanyasını resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Kampanya şartlarına göre, Denizbank Business Card sahipleri İnce Hesap'tan yapacakları 7,500 Türk lirası ve üzeri alışverişlerde anında 500 Türk lirası indirim kazanma fırsatına sahiptirler. Kimlerin bu avantajdan yararlanabileceğine ve kampanyanın ayrıntılarına yakından bakalım.

Denizbank'ın bu cömert kampanyası, 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli olacak ve müşterileri bu fırsattan yararlanmak için kısa bir zamanı kaldı.

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, ödemelerini Denizbank Business Card'larıyla yapmalıdır. İndirime erişmek için, web sitesinde bulunan "Fırsatı Yakala" alanından tek kullanımlık kampanya kodunu almanız yeterlidir. Kampanya kodları yalnızca 48 saat boyunca geçerlidir, bu nedenle süreyi dikkate almanız önemlidir. Ayrıca, 30 Eylül tarihine kadar işleminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir.