SSK, Bağkur, Emekli Sandığı emeklilerine tek seferlik 8500 TL ödeme! Başvuran cüzdanını dolduracak

Emekliler bu ay paraya para demeyecek! Ek 8500 TL kazanmak için hemen başvurun. İşte ayrıntılar...

SSK, Bağkur, Emekli Sandığı emeklilerine tek seferlik 8500 TL ödeme! Başvuran cüzdanını dolduracak

Emekliler için müjdeli haber geldi. Bu sabah yapılan resmi açıklama ile emeklilere maaşlarına ek 8.500 TL ödeme yapılacağı duyuruldu. Milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiren bu müjdeli haber, bankalardan gelen promosyon fırsatıyla birleşiyor.

Emekliler için Temmuz ayında yapılan zam sonrası emekli promosyon ödemelerine de zam geldi. Bu durum, emeklilere maaşlarına ek olarak daha fazla destek sağlayacak. 17 milyona yakın emekli vatandaşın maaşı Temmuz ayında değişirken, refah payı ve enflasyon zammı ile birlikte emekli maaşları artırıldı. Memurlara da %17,55 zam ve 8077 TL'lik artış yapıldı.

emekliler ek 8500 tl alacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklama, emeklileri umutlandırdı. Ekim ayında yeni bir maaş artışı beklentisi gündemde. Ancak Eylül ayı boyunca devam eden promosyon ücretleri de milyonlarca emekli için artık daha cazip hale geldi.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında 2018 yılında sağlanan anlaşma ile emekli maaş promosyonları devam ediyor. Bu süreçte bankalar, emeklilere sunulan promosyon miktarını artırarak emeklileri memnun etmeye devam ediyor.

Türkiye İş Bankası, yüksek promosyon fırsatları ve özel ayrıcalıklar sunan bir banka olarak öne çıkıyor. Emekli maaşı 7500 TL ve üzeri olan tüm emeklilere promosyon sağlayan İş Bankası, ayrıca maaş aralığına göre şu ödemeleri yapacak:

iş bankası emekli promosyon

Maaşları 3.499 TL'ye kadar olan emeklilere 4.500 TL, 3.500-7.499 TL aralığında maaş alanlara 5.250 TL, 7.500-9.999 TL aralığında maaş alanlara 6.750 TL ve 10.000 TL ve üzeri tutarlardaki emeklilere ise 7.500 TL ek promosyon ödemesi yapılacak.

Ayrıca İş Bankası, ek koşulları yerine getiren emeklilere 1000 TL'lik ekstra promosyon sunuyor.

Emekliler için bu promosyonlar, maaş artışlarıyla birlikte mali açıdan önemli bir destek sağlayacak. Promosyonlar hakkında daha fazla bilgi için İş Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Emekliler, bu fırsatlardan yararlanarak maaşlarını artırabilecekler.