PTT Emekli Banka Promosyonu Ödemeleri Başlıyor-İşte PTT Bank Emekli Promosyon Miktarı

PTT 'den emekli banka promosyonu hakkında açıklama geldi. Yapılan açıklamada , promosyon ödeme miktarına ve ödemelerin ne zaman yapılacağına yer verildi. İşte PTT 'den gelen resmi açıklama ve promosyon detayları.

PTT Emekli Banka Promosyonu Ödemeleri Başlıyor-İşte PTT Bank Emekli Promosyon Miktarı

PTT 'den emekli promosyon açıklaması.

PTT resmi internet adresi üzerinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada 2020 yılı emekli banka promosyonu detaylarına yer verildi. 

PTT 'den konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Mart ayı itibarıyla maaşını üç yıl boyunca PTT'den alma taahhüdü veren emekli hak sahipleri 750 TL'ye varan promosyon ücreti kazanacak. PTT'ye gelen emekliler promosyon ücretini 3 gün içerisinde alabilecek, isteyen kişilere evinde ödeme yapılabilecek." denildi.

BAŞVURU SONRASI 3 GÜNDE ÖDENECEK

PTT 'den yapılan açıklamada, başvuru yapan emeklilerin promosyon ödemelerinin 3 gün içinde ödeneceğine yer veridi. açıklamada, "PTT'ye promosyon başvurusu yapan emekli hak sahiplerine ücretleri, başvuru tarihinden itibaren üç iş günü içerisinde peşin olarak yapılacağını ifade eden Gülten, “2020-2023 yıllarını kapsayan yeni dönem promosyon ödemesi kapsamında emekli aylığı 1500 TL'ye kadar olan emeklilerimize 500 TL, aylığı 1500 ve 2500 TL arasında olan emeklilerimize 625 TL, aylığı 2500 TL üstünde olanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak" dedi." ifadelerine yer verildi.

PTT açıklaması şu şekilde

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için koronavirüs etkilerine karşı gerekli tedbirler konusunda çalışmalarımızı geliştirerek sürdürüyoruz. Emekli maaşı promosyon taahhüdü sona eren hak sahiplerinin iş yerlerimize gelmelerine gerek kalmadan başvurularını yeniliyor, promosyon bedellerini hesaplarına yatırıyoruz.  Maaşını PTT'den alan emekli hak sahipleri, maaşlarını ve promosyon ödemelerini 4 bine yakın PTT ATM'si ile kamu bankalarının toplam 14.000 ortak ATM'sinden PTT Şubelerine gelmeden kolaylıkla alabilecekler.

TÜM İŞLEMLER İÇİN ÖNLEM ALDIK

Siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak amacıyla ülke genelinde bulunan yaygın iş yerlerimizde, gişelerde görevli personel sayısının en fazla iki katına kadar müşteriyi sırayla iş yerlerimize alarak işlemlerimizi yapacağız. İşlemlerini internet ya da ATM kullanarak yapamayan vatandaşlarımızı kontrollü bir şekilde iş yerlerimizde misafir edeceğiz.

TEDBİRLER ARTIRILMAYA DEVAM EDİYOR

Toplum sağlığı için birçok ilave tedbir alınması gereken mevcut dönemde PTT iş yerleri aracılığıyla fatura tahsilatı, para yatırma ve gönderme gibi birçok bankacılık işlemini PTTBank İnternet Bankacılığı ve PTTBank mobil uygulamalar ile 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı üyeliği olmayan müşterilerimiz, 'Anında Şifre' hizmetiyle hesaplarını, PttBank İnternet Bankacılığı Başvuru Formu ve Taahhütnamesi'ni internet üzerinden kabul edip onaylamak suretiyle PTT Merkezlerine gitmeden internet bankacılığına açabilecek.

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı tedbirlerde yer alan sosyal mesafe kurallarına da uyum sağlayarak, personel ve müşterilerimizin sağlığını korumayı hedefliyoruz. Tüm işlemlerinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde yerine getirmek için her zaman hazır olduğumuzu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. ​​​

Peki sizce emekli aylığı 1500 TL'ye kadar olan emeklilerimize 500 TL, aylığı 1500 ve 2500 TL arasında olan emeklilerimize 625 TL, aylığı 2500 TL üstünde olanlara ise 750 TL promosyon tutarı yeterli mi yoksa arttırılmalı mı? Aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

12 bankanın promosyon teklifi için TIKLAYIN