O kamu bankasında hesabı olanlara 7500 TL ödenecek! Ay sonuna kadar başvuru hakkınız var

Ziraat Bankası, tatil sezonunun başlamasıyla birlikte müşterileri için büyük bir kampanya duyurdu. Banka kart sahiplerine sunulan bu kampanya, tatil planları yapan müşterilere oldukça çekici fırsatlar sunuyor.

O kamu bankasında hesabı olanlara 7500 TL ödenecek! Ay sonuna kadar başvuru hakkınız var

Ziraat Bankası'nın sunduğu özel kampanya, Bankkart sahiplerine yönelik devam eden bir fırsat sunuyor. Coral Travel'dan yapılacak alışverişlerde, belli tutarlar üzerinden yapılan harcamalara göre 2.500 TL, 5.000 TL ve 7.500 TL Bankkart Lira kazanma şansı var. Ancak, bu avantajlı kampanya yalnızca 10 gün daha geçerli. Bu süre içinde harcamalarınızı yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

KAMPANYA AYRINTILARI VE KATILIM ŞARTLARI

1-20 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil, bankkart.com.tr web sitesi veya SMS yoluyla kolayca kayıt yaptırılabilir. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen ana kart sahiplerinin kayıt yaptırması zorunludur; bu kaydı yapmayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca, alışverişlerin Bankkart POS cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

KAZANILAN BANKKART LİRALARIN KULLANIM ŞARTLARI

Bankkart Liraları, 28 Haziran 2024 tarihinde kart sahiplerinin hesaplarına aktarılacak ve 27 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Kullanılmayan Bankkart Liraları ise 28 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacak. Kampanya, her müşteri için geçerli olup, bir müşteri yalnızca bir kez kampanyadan faydalanabilir ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilir.

EK BİLGİLER VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liralar, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Ancak, Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartları için sunulan Katlanan Bankkart Lira özelliği kapsamında kullanılamazlar. 

Kampanya dahilinde gerçekleştirilen bir işlemin iptal veya iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır. Ek kartlarla yapılan harcamalar ise asıl kart sahibinin harcamalarına dahil edilecektir.