O bankadan vatandaşlara 50.000 TL düşük faizli kredi fırsatı

Denizbank, ihtiyaç kredisi ihtiyacınızı uygun faiz oranlarıyla karşılıyor. Kredi başvurusu için mobil uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

O bankadan vatandaşlara 50.000 TL düşük faizli kredi fırsatı

Denizbank, müşterilerine ve potansiyel müşterilere 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. 36 aylık vade seçeneği ve %4,67 faiz oranı ile bu kredi, acil nakit ihtiyacı olanlar için cazip bir seçenektir. Kredi başvurusu yapmak için Denizbank mobil uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Denizbank'tan İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank ihtiyaç kredisinden faydalanmak için ilk adım olarak Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer henüz Denizbank müşterisi değilseniz, mobil uygulamamızı hemen indirerek kolayca müşteri olabilirsiniz. Sonrasında uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz, bankanın kredi değerlendirme kurallarına göre değerlendirilecek ve onaylanması halinde krediniz anında hesabınıza geçirilecektir. Başvuru esnasında kimliğinizi yanınızda bulundurmanız yeterlidir.

2023/06/14/para5.jpg

Denizbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Denizbank ihtiyaç kredisi, tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ideal bir finansman çözümüdür. Kredinin temel özellikleri şu şekildedir:

  • Kredi tutarı 50.000 TL'ye kadar seçilebilir.
  • Kredi vadesi 36 aya kadar uzatılabilir.
  • Kredi faiz oranı %4,67.
  • Kredi kullandırım ücreti binde 5.
  • Kredi sigortası tutarı 30 TL.

Aylık kredi tutarı, kredi miktarına ve vadeye göre değişiklik gösterecektir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Planı

Denizbank ihtiyaç kredisinin geri ödeme planı, kredi tutarı, vade ve faiz oranına göre hesaplanır. Örneğin, 50.000 TL tutarında ve 36 aylık vadede %4,67 faiz oranlı kredi kullandığınızı düşünelim. Bu durumda aylık taksit tutarı 3.448,72 TL olacaktır. Kredi kullandırım ücreti ise 287,50 TL'dir. Dolayısıyla toplam geri ödeme tutarı 124.153,92 TL olacaktır.