O banka yeni döneme imza attı! Başvurana tek seferlik 28.000 TL ödeme yapacak

Garanti BBVA emekli maaşı promosyonlarını rekor seviyede arttırdı. İşte güncel promosyon tutarları...

O banka yeni döneme imza attı! Başvurana tek seferlik 28.000 TL ödeme yapacak

Garanti BBVA Bankası, maaş müşterilerine yönelik promosyon sistemini güncellediği duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim öncesi yaptığı açıklama sonrasında kamu bankalarının promosyon tutarlarında artış yaşanmıştı. Bu gelişmelerin ardından özel bankalar da benzer adımlar atmaya başladı.

Garanti BBVA Bankası da emekli maaşı promosyonunda ciddi bir artış gerçekleştirdi. Önceden 15 bin TL olan promosyon tutarı, rekor bir yükselişle 28 bin TL'ye çıkarıldı. Özçelik İş Seydişehir Sendikası tarafından yapılan açıklamaya göre, bu artışın ardından banka ile yapılan anlaşma doğrultusunda promosyon toplamı 28.000 TL olarak belirlendi.

garanti bankası

Bu promosyon ödemesi, 6 eşit taksit halinde gerçekleştirilecek. Her 6 ayda bir olmak üzere, maaşa ek olarak 4.666 TL ödeme yapılacak.

Emekliler, bu artışla birlikte daha yüksek promosyon ödemeleri almanın memnuniyetini dile getirdiler. Garanti BBVA Bankası'nın bu hamlesi, emekli maaş müşterilerine sağladığı ekonomik destek açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.