O banka promosyon rakamlarında vites artırdı! Tek seferde 48 bin TL'yi hesaplara yatıracak

Emekli maaş müşterileri çekmek adına promosyon yarışına giren bankalar, çeşitli kamu kurumlarının maaş ödemelerini de almak üzere çalışanlara çeşitli tutarlarda promosyon ödemesi yapacağı anlaşmalar uygulamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir kurumun daha anlaşma yaptığı öğrenilirken tamı tamına 48 bin liralık promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu!

O banka promosyon rakamlarında vites artırdı! Tek seferde 48 bin TL'yi hesaplara yatıracak

Bankaların daha fazla maaş müşterisi çekmek adına yaptığı promosyon ödemelerinde yeni bir ivme kazanıldı! Emekli maaşını taşıyan emeklilere maaş promosyonu ödeyen bankalar miktarı 18 bin liraya kadar yükseltirken, kamu çalışanları ve şirket çalışanları için de çeşitli hesaplamalar yapıldı. Belediyeler çalışanları için bankalarla çeşitli anlaşmalar yapmaya devam ederken, son müjdeli haber Çanakkale’nin Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına geldi. 

Bankalar, hem emeklilere hem de kamu çalışanlarına yüksek promosyon ödemesi yapmak için kıyasıya rekabet ediyor. Bu yarışta, kamu kurumları da çalışanlarına daha iyi koşullar sağlamak için bankalarla sıkı pazarlıklar yapıyor. Son olarak, Çanakkale’nin Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, gerçekleştirdiği promosyon anlaşması kapsamında çalışanlarına 48 bin TL promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu.

Promosyon ödemelerinde yeni rekor

48 bin lira promosyon

Geçtiğimiz günlerde açıklanan 6 aylık enflasyon farkının ardından milyonlarca memur ve emeklinin maaşı zamlandı. Emekliler, şimdi de en yüksek promosyon ödemesini hangi bankanın yapacağını merak ediyor. Aynı şekilde, kamu kurumları da çalışanlarına yüksek promosyon ödemesi sağlayarak, onların yüzünü güldürmek için bankalarla görüşmelerini sürdürüyor.

Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden 48 bin TL promosyon

Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, bankalarla gerçekleştirdiği promosyon toplantısı sonrasında, çalışanlarına 48 bin TL promosyon ödemesi yapılacağını açıkladı. Bu anlaşma, eğitim çalışanlarının büyük ilgisini çekti ve memnuniyetle karşılandı.

Eğitim Bir-Sen Çanakkale 1 No’lu Şube Başkanı Resul Can, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, promosyon sürecine dair bilgiler verdi. Promosyon anlaşmasına yönelik yapılan ilk ihalenin 30 bin lira gibi bir ücret olduğunu ancak girişimler ve görüşmeler sonucu 2’inci ihale ile tutarı 48 bin liraya yükselttiklerini ifade etti. 

Son dönemde artan promosyon ödemeleri, kamu çalışanlarının motivasyonunu ve memnuniyetini artırıyor. Bankaların sunduğu yüksek promosyonlar, kamu kurumlarının çalışanlarına daha iyi imkanlar sunmasına yardımcı oluyor. Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 48 bin TL’lik promosyon anlaşması, diğer kurumlar için de örnek teşkil ediyor.