Maaşıyla geçinemeyen başvuruya akın ediyor! O bankalardan sıfır faizli 30.000 TL kredi kampanyası!

Dar gelirlilere 30 bin TL'lik faizsiz kredi kampanyası devam ediyor. İşte kampanyanın başvurusuna dair bilgiler ve kredi detayları.

Maaşıyla geçinemeyen başvuruya akın ediyor! O bankalardan sıfır faizli 30.000 TL kredi kampanyası!

Son günlerde bir dizi banka, dar gelirli vatandaşlara yönelik çeşitli finansal destekler sunmaya karar verdi. Bu destekler arasında temizlik, güvenlik ve klinik destek elemanlarını içeren KPSS'siz 8 bin işçi alımı da dikkat çekiyor. Bu alımlara başvuruların sona ereceği tarih belirlenirken, sağlık sektörüne yapılacak bu ek işçi alımları, özellikle işsizlikle mücadele eden vatandaşlar için önemli bir fırsat sunuyor.

Bunun yanı sıra, dar gelirli vatandaşlara yönelik bir finansman kampanyası da devam ediyor. Toplamda 30 bin TL'ye kadar faizsiz kredi verileceği bu kampanya, birçok bankanın katılımıyla yürütülüyor. Kampanyaya dahil olan 5 banka arasında QNB Finansbank, Akbank, Denizbank, İş Bankası ve Garanti BBVA bulunuyor.

türkiye iş bankası dar gelir

QNB Finansbank, mobil uygulama üzerinden yapılan başvurular sonucunda 20 bin TL nakit avans ve 10 bin TL kredi olmak üzere toplamda 30 bin TL'lik faizsiz kredi vereceğini duyurdu. Başvuracak adayların daha önce QNB Finansbank'ta hesaplarının olmaması ve yeni hesaplarını mobil uygulama üzerinden açmaları gerekiyor.

qnb

Akbank ise faizsiz kredi kampanyasını mobilden başvuran müşterilere özel olarak sunuyor. Kampanya kapsamında 10 bin TL'lik 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi ve 20 bin TL'lik 6 ay vadeli taksitli avans, %0 faizle kullanılabilecek. Başvuruların 29 Şubat 2024 tarihine kadar yapılabileceği belirtilirken, başvuru yapacak kişilerin daha önce Akbank müşterisi olmamaları gerekiyor.

Denizbank da benzer bir kampanya ile faizsiz finansman sağlayacak. Mobil başvurular sonucunda 20 bin TL'lik kredi ve 10 bin TL'lik faizsiz nakit avans verilecek. Toplamda 30 bin TL'lik kredinin 6 ayda geri ödemesi her ay 5 bin TL olarak belirlendi.

akbank

İş Bankası, faizsiz kredi kampanyasını İşCep mobil uygulaması aracılığıyla duyurdu. Kampanya kapsamında 30 bin TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkanı sunulacak. Bu avantajlarla birlikte, hisse senedi işlemlerinde özel bir komisyon oranı, 1 yıl ücretsiz Havale/EFT, aidatsız kart imkanı ve vadeli TL mevduat hesabında özel oranlar gibi avantajlar da sunulacak.

denizbank

Son olarak, Garanti BBVA da mobil başvurularla müşteri olanlara 30 bin TL'ye varan faizsiz kredi ve taksitli nakit avans fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 10 bin TL'ye kadar faizsiz kredi ve 20 bin TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanılabilecek. Dar gelirlilere yönelik bu destekler, finansal açıdan zor durumda olan vatandaşlar için önemli bir nefes alma fırsatı oluşturuyor.

garanti bbva bankası