Krediye Erişim Daha Önce Hiç Bu Kadar Hızlı Olmamıştı: Anında Kredi Başvurusu için Tek Gereken TC Kimlik Numaranız!

Finansal gereksinimlerinizi karşılamak artık daha erişilebilir! QNB Finansbank, şimdi 3 ay ertelemeli kredi kampanyasıyla birlikte kredi başvurularını anında onaylayarak ve basitleştirerek size müjdeli bir haber sunuyor. TC kimlik numaranızı 5030'a kısa bir mesaj göndererek başvurunuzu hızla yapabilir ve saniyeler içinde onay alarak hayallerinizdeki krediye sahip olabilirsiniz.

Krediye Erişim Daha Önce Hiç Bu Kadar Hızlı Olmamıştı: Anında Kredi Başvurusu için Tek Gereken TC Kimlik Numaranız!

Hızlı ve Basit Kredi Başvurusu

Banka sıralarına ve evrak karmaşasına son! QNB Finansbank, kredi başvurusu yapmak isteyenlere kolaylık sağlamak adına yalnızca bir kısa mesajla başvuru imkanı sunuyor. TC vatandaşı olan herkes, 18 yaşından büyükse ve kredi notu ile kredi sicili uygunsa, bu fırsatı değerlendirebilir.

2023/07/03/qnb-finansbank-personel-alimlari-460218.jpg

Kredi Başvurusu Adımları

  1. Banka kayıtlı cep telefonunuzdan 5030'a kısa mesaj gönderin.
  2. TC kimlik numaranızı yazın.
  3. Mesajı gönderin.

Gönderdiğiniz mesajdan saniyeler içinde bankadan onay mesajı alarak, 3 ay ertelemeli krediniz hesabınıza yatırılır. Bu hızlı ve pratik yöntemle, acil ihtiyaçlarınızı karşılamanın kolaylığını yaşayacaksınız.

Hızlı Bildirim: Krediniz Onaylandı!

Kredi başvurunuz onaylandığında, banka size hemen bir bildirim gönderir. Bu bildirimle birlikte, 3 ay ertelemeli krediniz anında hesabınıza yatırılır. Böylelikle nakit ihtiyacınızı hızla karşılayabilir ve ödemelerinizi daha sonra düzenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz