Halkbank'dan 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi Kampanyası

Halkbank'ın hesaplı evim konut kredisi için başvuru işlemleri devam ediyor.

Halkbank'dan 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi Kampanyası

Halkbank'dan 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi Kampanyası

Halkbank'ın hesaplı evim konut kredisi için başvuru işlemleri devam ediyor. Halkbank'tan yapılan hesaplı evim konut kredisi duyurusunda kredi koşullarıyla ilgili 'Bütçenize en uygun vade ve ödeme seçenekleri sunarak, ev sahibi olmanıza imkân tanıyan kredimizdir. Size özel avantajlı faiz oranları sunan paketimiz ile taksit ödemelerinizi ister aylık eşit taksitlerle, isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlarla yapabilirsiniz. Üstelik ilk taksitinizi 3 ay erteleme fırsatıyla.Kredinizi 120 ay vade ve %1,49 faiz oranı ile Bankamızdan alabilirsiniz.' ifadelerine yer verilirken, Dost konut kredisi, evim korumada sigortası, konut mevduat hesabı ve diğer kampanyalarla ilgili en yakın şubeler ve müşteri hizmetleri telefon numarasından bilgi edinilebileceğine yer verildi.

FAİZ ORANLARI DÜŞTÜĞÜ ANDA HABERDAR OLMAK İÇİN TÜRKİYE'NİN LİDER MEMUR ADAYI VE EKONOMİ SİTESİ KAMU BÜLTENİ'NİN MOBİL UYGULAMASINI İNDİR! İNDİRMEK İÇİN TIKLA.

Yıllık maliyet oranının yüzde 19.9052 olarak açıklandığı hesaplı evim konut kredisinde 100 bin lira konut kredisinin aylık taksit oranı 1794 TL olarak belirlendi. Halk Bank müşterisi olmayanlar da halkbank.com.tr üzerinden kredi başvurularını online olarak yapabilecekler.  

Konut Kredisi ile ilgili ayrıca aşağıdaki uyarılar da yapıldı: 

  • Yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücretini kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
  • Tahsis ücreti, Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV)’nden muaftır.
  • Diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 800 TL ve ipotek tesis ücreti 155,76 TL’ dir.
  • Ekspertiz ücreti, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarları; konutun lokasyonu, metrekaresi vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir.
  • Kredi faiz oranları, Bankamızdan en az taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az üç adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Konut Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 100.000 TL 120 Ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi ortalama 211,25 TL’ dir.
  • Hesaplı Evim Konut Kredisi Paketi faiz oranları, yeni kredi kullandırımları için geçerli olup, yeniden finansman ve diğer bankalardan kullanılan kredilerin Bankamıza transferi için uygulanmayacaktır.
  • Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.