Garanti BBVA'dan Bomba Gibi Promosyon Kampanyası

Çalışırken Garanti Bankası'ndan maaş alanlar, emekli olduklarında ama harçlarını bankada 3 yıl boyunca tutma sözü vermeleri durumunda maaş promosyonu alacak. işte konuya yönelik ayrıntılar ve çok daha fazlası haberimizde...

Garanti BBVA'dan Bomba Gibi Promosyon Kampanyası

Temmuz ayı ara zam kararı açıklandığından itibaren, emekli promosyonlarında devamlı yeni kampanyalar oluşturuluyor. Enflasyon karşısında maaşı hızlı bir şekilde eriyen emekli vatandaşlar, bu promosyon kampanyalarına atak ediliyor. Promosyonlar ile alakalı yeni bir açıklama geldi.

Maaşını çalıştığı zaman Garanti Bankası'ndan alan vatandaşlar, emekli olmaları durumunda maaşlarını bankada 3 yıl boyunca tutma sözünü vermeleri halinde Maaş promosyonu alıyor.

Garanti BBVA Emekli Sandığı Şu Açıklamada Bulundu

“Emeklilerimize maaş promosyon ödemesi çalışmalarımızı tamamladık. 20 Eylül tarihi itibariyle siz de en yakın şubemize giderek promosyon işlemlerimizi başlatabilirsiniz. 20 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan almayı taahhüt edeceklere

  • 1 aylık net maaşı 1500 TL'ye kadar olan vatandaşlara 4.000 TL,
  • 1500 TL ile 2500 TL arasında maaş alınması durumunda 5.000 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde olunması durumunda 6000 TL tutarında promosyon ödemesi yapılır.

Söz konusu bu promosyon rakamlarını ek bir şekilde 20 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında ilk defa Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu onaylananlar ya da halihazırda bankada Bonus kredi kartı olanlar, kartları ile 31 Ekim 2022 tarihine kadar toplamda 500 TL tutarında harcama yapmak suretiyle bu kampanyaya dahil olunmaları halinde iki otomatik fatura için 31 Ekim 2022'ye kadar faturaların bağlı olduğu vadesi TL ile kredi kartından en az bir defa tahsilat yapılması koşulu ile 1500 TL tutarında Bonus kazanacaklardır.