Garanti Bankası Sevgililer Günü Kampanyası Başladı

Garanti Bankası'ndan sevgililer gününe özel indirim kampanyası. Garanti Bankası sevgililer günü kampanyası ile Cicekmarket ve Godiva.com.tr'den yapılan alışverişlerde müşterilere yüzde 25 indirim fırsatı sağlanacak.

Garanti Bankası Sevgililer Günü Kampanyası Başladı

Garanti Bankası'ndan sevgililer gününe özel indirim kampanyası. Garanti Bankası sevgililer günü kampanyası ile Cicekmarket ve Godiva.com.tr'den yapılan alışverişlerde müşterilere yüzde 25 indirim fırsatı sağlanacak.

10 Şubat 2019 Pazar 20:08
Garanti Bankası Sevgililer Günü Kampanyası Başladı

Garanti Bankası'nın sevgililer gününe özel kampanyası başladı. Garanti Bankası'nca başlatılan sevgililer günü özel kampanyasıyla Cicekmarket ve Godiva.com.tr'den yapılan alışverişlerde geçerli yüzde 25 indirim fırsatı sağlanacak. Banka genel müdürlüğünce yapılan açıklamada sevgililer günü kampanyasıyla ilgili, 'Sevgililer gününde ne hediye alacağınıza hala karar vermediyseniz 1 - 14 Şubat 2019 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapın, www.cicekmarket.com ve www.godiva.com.tr adreslerinde geçerli %25 indirim fırsatını kaçırmayın! Sevgililer günü hediyenize bizim de bir katkımız olsun.' ifadelerine yer verilirken, Bireysel Garanti Cep/internet şubesine giriş yapıldığında tek seferlik indirim kodunun cep telefonlarına SMS ile iletileceği belirtildi. Sevgililer günü kampanyası dahilinde oluşturulan kampanya indirim kodunun 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerli olacağına dikat çekilen bilgilendirme metninde kampanya detayları da yer aldı.

Garanti Bankası Sevgililer Günü Kampanyası Detayları

 • 1 – 14 Şubat 2019 tarihleri arasında Garanti Cep ya da İnternet’e giriş yapan bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • İlgili kampanya, tüm ürünlerde geçerli %25 indirim fırsatı sunar.
 • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
 • İlgili kod hem Godiva hem Çiçekmarket web sitelerinde geçerlidir. İlgili sitelerde yalnızca 1 kez kullanılabilir.
 • Cicekmarket.com sipariş sayfasında bulunan fatura bilgileri ekranındaki "İndirim Kodu" bölümüne indirim kodunu girerek çiçekmarket indiriminden faydalanabilirsiniz.
 • İndirime ilişkin kodlar, Garanti Cep ya da İnternet’e giriş yapan müşterimize kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
 • Kupon kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kupon kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.
 • İndirim kampanyası firmalar içerisinde yer alan farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden Garanti Bankası sorumlu değildir.
 • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 28 Şubat 2019 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
 • İndirim tarifelerinden yararlanılması veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
 • T. Garanti Bankası, Godiva ve ÇiçekMarket kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Güncelleme: 10.02.2019 20:14
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol