Flaş: Taşeron ve Kamu İşçilerine İkramiyede Kurban Bayramı Detayı

Kadroya geçen taşeron işçiler ile kamu işçilerine Kurban Bayramı öncesi ilave tediye ödemesi yapılması bekleniyor. İşte son bilgiler.

Flaş: Taşeron ve Kamu İşçilerine İkramiyede Kurban Bayramı Detayı

Taşeron işçiler ile ilgili kritik detay.

Kadroya geçen taşeron işçiler ile kamu işçilerine yılın ikinci yarısında 2 taksit şeklinde ilave tediye ödemesi yapılacak. İlave tediye ödemeleri için geri sayım devam ederken henüz tarihler belli olmadı. 

Tarihler belli olmadı ama ilave tediye ödemeleri ile ilgili kritik bir detay dikkatleri çekti. 

RAMAZAN BAYRAMI 'NDAN ÖNCE ÖDEME YAPILDI

2019 yılında kadroya geçen taşeron işçiler ile kamu işçilerine 26 günlük ilave tediye ödemesi yapıldı. 31 Ocak ve 31 Mayıs 2019 tarihlerinde 13 'er günlük olmak üzere toplamda 2 günlük ilave tediye ödemesi yapıldı. 

KALAN 26 İLAVE TEDİYE ÖDEMESİ YILIN İKİNCİ YARISINDA

13-13 olmak üzere 31 Ocak ile 31 Mayıs 2019 tarihlerinde 26 günlük ilave tediye ödemeleri yapıldı. 1 yılda işçilere toplamda 52 günlük ilave tediye ödemesi yapılmaktadır. İlk 26 günlük ödemenin ardındna kalan 26 ilave tediye ödemesi de 13 'er günlük şeklinde 2 taksit halinde işçilere verilecek.

Geçtiğimiz yıl ilk , ikinci yarıda ilave tediye ödemeleri 5 Ağustos 2019 günü ödenmiş, ikinci taksit ise 31 Aralık 2019 günü ödenmişti. 

KURBAN BAYRAMI 'NDAN ÖNCE ÖDENMESİ BEKLENİYOR

Kurban Bayramı bu yıl 11-12-13-14 Ağustos günlerinde idrak edilecek. 

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine bu yıl da 2019 yılının ikinci yarısında ilk ilave tediye ödemesinin Ağustos ayının ilk haftasında yapılması bekleniyor. Bayram öncesi işçilere tediye ödemeleri yapılacak olması işçilerin bayramda bir nebze olsun rahatlamasına vesile olacak.

TAŞERON HABERLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN >>

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN