Emeklilere Müjdeli Haber: 30 Haziran'da 1000 TL İkramiye

Son dakika haberi: TEB 'den emekli vatandaşlara iyi haber geldi. 30 Haziran 2019 günü emeklilere 1000 TL kazanma fırsatı. İşte detaylar ve şartlar.

Emeklilere Müjdeli Haber: 30 Haziran'da 1000 TL İkramiye

Emekli vatandaşları sevindiren açıklama.

Geçtiğimiz yıllarda bankalar , emekli vatandaşlar için harekete geçti ve promoson ödemeleri yapmaya başladı. Maaşlarını başka bankaya taşıyan vatandaşlara bankalar , maaşa göre promosyon ödemesi yapıyor. TEB 'den  konu ile ilgili yapılan açıklamaya göre, banka, 30 Haziran Dünya Emekliler Günü ’nde emekliler için çok özel bir kampanyayı hayata geçireceğini duyurdu.

TEB, Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emekli olup emekli maaşını TEB’ e taşıyan vatandaşlara, bin TL 'ye kadar promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. 

Müşterilerin TEB’in avantajlı kampanyasından yararlanması içinse en az bir adet otomatik fatura ödeme talimatını parayı aldığı hesaba tanımlaması gerekmektedir. 

Kampanya kapsamında maaşı 999 TL 'ye kadar olan emekli vatandaşlara 850 TL promosyon ödemesi yapılacak. 1000 TL ile 1999 TL arasında emekli maaşı alan vatandaşlara ise  925 TL promosyon ödemesi verilecek. 

BAŞVURULAR TEB 'DEN

Emekli maaşı 2 bin TL ve üzeri olan emekli vatandaşlara ise bin lira promosyon verilecek. Emeklilerin kampanyadan yararlanması ve ayrıntılı bilgi için TEB şubelerine başvurması gerekiyor.

MÜŞTERİ HATTI

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmeti hattını da hizmete sunan TEB, emeklilerin bu hattan ve internet bankacılığından yapacakları eft ve havale işlemlerinden ücret almıyor. Türkiye Ekonomi Bankası  şubelerinde öncelikli hizmet, özel faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faizve ATM’lerden yüksek çekim limiti TEB’in emeklilere özel paketinde yer alan diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Öte yandan banka, yakınlarına tavsiye ederek TEB Emekli Bankacılığı Ailesi’ne katan müşterilerine de de ek olarak 100 TL ödeme yapıyor.

EMEKLİ HABERLERİNDEN BİLDİRİMLE HABERDAR OLMAK İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN

Android için >>>> TIKLAYIN

İOS için >>>> TIKLAYIN

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA