Emeklilere müjde: SSK ve Bağkur'dan 2 aylık maaşa kadar promosyon artışı! Büyük banka fırsatlarıyla 15 bin TL'ye yükseliyor!"

Yüksek Emekli Promosyonları: Hangi Banka Ne Kadar Ödüyor? SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 15 bin TL'ye kadar promosyon! Özel bankaların cazip teklifleri ve taahhüt süresinin indirilmesiyle avantajları yakalayın.

Emeklilere müjde: SSK ve Bağkur'dan 2 aylık maaşa kadar promosyon artışı! Büyük banka fırsatlarıyla 15 bin TL'ye yükseliyor!"

Son dönemde bankaların emekli promosyonlarında önemli artışlar ve avantajlar sunması emeklileri sevindiriyor. Emekli maaşlarının yüksekliği ve ek hizmetlerle birleşen banka promosyonları, cazip bir hal alıyor. Özellikle özel bankalar, bu promosyonlarda yarışa girmiş durumda. Bazı bankalar, miktarları önceki yıllara göre önemli ölçüde artırarak dikkat çekiyor. Bu artışlar sayesinde emekliler, maaşlarını yeni bir bankaya taşıyarak daha yüksek promosyon ödemeleri alabilirler. Hangi bankanın ne kadar promosyon verdiği merak konusu.

Bankalar Emeklilere Ne Kadar Promosyon Ödüyor?

Milyonlarca emekliyi sevindirecek haber geldi: Bankalar, emeklilere yönelik promosyon ödemelerinde miktarları artırma kararı aldı. Özellikle özel bankalar, emekli promosyonlarında yarışa girmiş durumda. Bazı özel bankalar, promosyon miktarlarını önceki yıllara göre önemli ölçüde artırarak dikkat çekiyor. Bu artışlar sayesinde emekliler, maaşlarını yeni bir bankaya taşıyarak daha yüksek promosyon ödemeleri alabilirler. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

SSK ve Bağ-Kur Emeklilerine Büyük Avantaj!

SSK ve Bağ-Kur emeklileri için promosyon ücretleri 15 bin liraya kadar çıkarken, bazı bankalar neredeyse 2 maaş kadar promosyon teklif ediyor. Emekliler, 3 yıllık anlaşmayı 1 yıl önce yaptıysa 24 aylık promosyon bedelini ödeyip bir başka bankaya geçebiliyordu. Şimdi taahhüt süresinin de 1,5 yıla indirilmesi bekleniyor.

2023/06/14/para17-001.jpg

Özel Bankaların Yüksek Promosyon Teklifleri

Öte yandan temmuz ayında yapılan zam sonrası özel bankalar da promosyon ödemelerinde artış kararı aldı. 750 TL olarak başlayan ödemeler 10 bin TL seviyesine kadar çıktı. Bu büyük artış sonrasında emekli vatandaşlar, yüksek promosyon veren bankaları araştırmaya başladı. 3 yıllık taahhüt süresi dolmayanların da maaş bankasını değiştirebileceği ortaya çıktı.

Bankaların Promosyon Ödemeleri

İşte bankaların promosyon ödemeleri:

  1. Yapı Kredi: 9.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapıyor.
  2. Akbank: 3.000 TL chip-para ile birlikte toplamda 10.000 TL’ye varan promosyon ödüyor.
  3. Garanti BBVA: 10.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 6.750 TL promosyon fırsatı sunuyor.
  4. QNB: 8.000 TL’ye varan nakit promosyon veriyor. CardFinans kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim sağlıyor.
  5. İş Bankası: İlk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan 7.500 TL’ye varan nakit ödeme yapıyor.
  6. Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank: Promosyon tutarı 3 bin TL’den başlıyor, 10.000 TL ve üzerinde aylık alanlara 5.000 TL promosyon veriyor.
  7. DenizBank: Promosyon tutarı 3-5 bin lira arasında değişiyor.
  8. QNB Finansbank: 8.000 TL’ye varan nakit promosyon veriyor. CardFinans kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim sağlıyor.
  9. ING: SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaşını 3 yıl boyunca ING’den alma sözü verenlere 5.100 ila 8.500 TL arasında promosyon ödemesi yapıyor.
  10. Şekerbank: 3.000 TL’den başlayan promosyon ödemesi yapmakta.