Emekli maaşını Ziraat ATM'lerinden çekenlere ballı kaymaklı müjde! 65.000 TL'ye kadar nakit derdi tek başvuruyla çözülecek

Ziraat Bankası, emekli vatandaşların yüzünü güldürecek! 65 bin TL almak için yapmanız gerekenler haberimizde...

Emekli maaşını Ziraat ATM'lerinden çekenlere ballı kaymaklı müjde! 65.000 TL'ye kadar nakit derdi tek başvuruyla çözülecek

Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, emekli vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası başlattı. Banka, emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlara, borç kapatma ve ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Kampanya kapsamında, emeklilere 65.000 TL'ye kadar kredi verilebiliyor. Ancak kredi tutarı, müşterinin gelir durumu ve kredi notuna göre belirleniyor. Banka ayrıca, başvuru sonuçlarının aynı gün içinde hesaplara yatırılacağını duyurdu.

Ziraat Bankası, bu kampanya ile gelir belgesi şartını kaldırarak başvuru sürecini kolaylaştırdı. Ancak banka, her başvuruyu tek tek değerlendiriyor ve kredi notu ile sicil incelemesine göre onay veriyor.

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

50.000 TL'ye kadar olan kredilerde 24 ay, 50.000 TL üzerindeki kredilerde ise 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Kampanya kapsamında en yüksek vade imkanı 36 ay olarak belirlendi.

Başvuru yapmak isteyen emekli vatandaşlar, kimlikleri ve diğer gerekli belgelerle birlikte en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurabiliyor. Banka yetkilileri, başvuru anında gerekli incelemeyi yaparak sonucu bildiriyor.

Ziraat Bankası'nın bu kampanyası sayesinde, emekliler nakit ihtiyaçlarını daha hızlı bir şekilde karşılayabilecek. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler, bankanın web sitesi ya da şubeleri aracılığıyla bilgi edinebilecek.