Elinde TL'si olan bunu yapsın! Uzman isim bir ayda zengin edecek formülü verdi

Dünyaca ünlü ekonomist Tuna Kaya, kripto paralardaki potansiyel altın madenini açıkladı! 2023'te zirveye çıkıp ardından düşüş yaşayan kripto paraların ardında yatan sırları çözdü. Kaya, yatırımcısını zengin edecek altı kripto parayı palavrasız şekilde ortaya koydu. İşte detaylar...

Elinde TL'si olan bunu yapsın! Uzman isim bir ayda zengin edecek formülü verdi

Kripto Paralarda Çalkantılı Yıl: Bitcoin'den Rekor Yükseliş, Spot ETF Onayı Sonrası Sert Düşüş! Ünlü Ekonomist Tuna Kaya'dan 2024-2025 Boğa Piyasası Tahminleri ve Altcoin Patlama Sıralaması!

2023, kripto paraların müthiş bir serüvene imza attığı bir yıl oldu! Bitcoin, yılın başında 20 bin dolar seviyelerinden 48 bin dolara kadar inanılmaz bir yükseliş yaşayarak gözleri üzerine çekti. Uzmanlar ise bu çıkışın, Spot Bitcoin ETF'lerinin onaylanmasının ardından gerçekleştiğini iddia ediyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC, spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonlarına (ETF) onay verdiğinde, Bitcoin 50 bin dolar sınırına kadar tırmandı, ancak ardından sert bir düşüşle 36 bin dolara geriledi. Fakat sonradan yaşanan toparlanma ile Bitcoin tekrar 43 bin dolar seviyelerine çıkarak piyasada dikkatleri üzerine çekti.

Kripto paraların geleceğine dair merak ise dinmiyor. Uzmanlar, bu yılın boğa sezonu olacağını iddia ederken, bu iyimser tahminlere eklenen bir isim daha var: Ünlü ekonomist Tuna Kaya. Kaya, X hesabı üzerinden yaptığı analizlerle, kripto paralarda altı coinin önümüzdeki boğa sezonunda patlama yaşayacağını öne sürdü.

Kaya'nın verdiği bilgilere göre, 2024-2025 boğa piyasasının parlayan yıldızları arasında yer alacak altı kripto para şu şekilde sıralanıyor: 1. SOL, 2. AVAX, 3. OP, 4. MINA, 5. RNDR, ve 6. LINK. Bu coinler, son düşüşle birlikte düzeltmelerini tamamlamış durumda ve gelecekte büyük bir potansiyele sahip olabilirler. Kripto paralara ilgi duyan yatırımcılar için heyecan dolu bir dönemin kapıda olduğu kesin!vc