Bu Bankanın Mobil Uygulamasını İndirenlere 300 TL Nakit Veriliyor!

. Halkbank yaptığı açıklamada, Halkbank uygulamasını cep telefonuna indiren ve kullanan müşterilerine maksimum 300 TL maxipuan vereceğini söyledi.

Bu Bankanın Mobil Uygulamasını İndirenlere 300 TL Nakit Veriliyor!

Son zamanlarda bankalar, müşterilerini memnun etmek için arka arkaya kampanyalar oluşturmaya başladı. Bu çerçevede Halkbank'tan kampanya haberi  geldi. Halkbank yaptığı açıklamada, Halkbank uygulamasını cep telefonuna indiren ve kullanan müşterilerine maksimum 300 TL maxipuan vereceğini söyledi. Ayrıntılar burada...
Detaylar Verildi
Halkbank, cep uygulamasını mobil cihazına indirip kullanmaya başlayan müşteriler 300 TL değerinde hediye vereceğini ifade ederek, detayları belirtti:

Haberimport’tan alınan bilgiye göre Halkbank müşterisi olmayan ya da müşterisi olmak isteyen herkese banka tarafından büyük fırsatların sunulduğu duyurulduğu. Bunun için Halkbank’ın mobil uygulamasını indirerek, uygulama üzerinden “Müşteri olmak istiyorum” kısmına tıklamanız gerekiyor. Şubelere gitmeden de uygulama üzerinden Halkbank müşterisi olabilir, bankanın avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

1000TL de Kazanabilirsiniz
Halkbank resmi web sayfasından alınan bilgiye göre banka aynı zamanda müşterilerine 1.000 TL’ye varan ParafPara vereceğini belirterek, kampanya detaylarını şu şekilde sıraladı:
Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakarak kart son altı hane ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) gönderilmesi gereklidir. Örneğin; tercihiniz 5.000 TL harcama sözüne 300 TL ParafPara ise “5000 123456” yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyadan kazanılacak ParafPara tutarı 2.500 TL için 150 TL, 5.000 TL için 300 TL, 7.500 TL için 500 TL ve 10.000 TL için 1.000 TL ParafParadır. Müşteri sözlerden sadece birini seçerek kampanyaya katılabilir.

Kazanılacak ParafPara tutarı 12 ekstre dönemi boyunca her ekstre döneminde verilen harcama sözü kadar alışveriş yapılması karşılığında peşinen ve tek seferde olmak üzere kayıt yapılan karta yüklenir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Paraf Mobil’den katılım alınmayacaktır.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesiyle sağlanır.

Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabilir/söz verebilir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar katılamaz/söz veremez.

Dönemsel gecikmeye girmemiş kartlar için kampanya başvurusu alınabilir.

Kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin; 15 Şubat’ta kampanyaya katılan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat’ta kesiliyor ise 21 Şubat itibari ile yaptığı alışverişler harcama sözü tutarına dahil olur.

Müşteriler kampanyaya sadece asıl kredi kartıyla kayıt olabilir. Birden fazla asıl kartı için söz verebilir, ancak aynı asıl kart ile birden fazla harcama sözü verilemez.

Alışverişlerin kampanyaya kayıt olunan asıl kartla veya kayıt olunan asıl karta bağlı ek kartlar ile yapılması gerekmektedir. Söz verilen karta bağlı ek kartların, sanal kartların alışverişleri ve NFC ile yapılan işlemler harcama sözü tutarına dahil olur.

Kampanya katılımına olumlu SMS dönüşü ile birlikte karta ParafPara yüklemesi anında yapılmış olur.

Her ekstre döneminde, müşterinin kayıt olduğu kartıyla verdiği harcama sözü kadar alışveriş yapması gerekir.

İlgili ekstre döneminde yapılan satış işlemleri harcama sözüne konudur. Taksitli işlemlerde toplam taksit tutarı işlemin yapıldığı dönemin harcama sözü tutarına dahil olur. Sonraki dönemlere yansıyan taksit tutarları o dönemlerin harcama sözüne dahil olmaz.

Geçmiş dönemlerden gelen taksitli işlemler harcama sözü tutarına dahil olmaz.

Taksitli bir işlemin iptali durumunda da toplam taksit tutarı harcama sözü tutarından düşer.

Dönem içerisinde yapılan iadeler müşteri sözüne eksi etki eder. Müşterinin iade işleminin olduğu dönem içerisinde iade tutarı kadar daha alışveriş yapması gerekir. Örneğin; 5.000 TL harcama sözüne katılmış olan bir müşteri 3. döneminde 350 TL tutarında bir işlemi iade ederse müşterinin 3. dönem için toplamda 5.350 TL alışveriş yapması beklenmektedir.

Sadece TL ekstrelere yansıyan tutarlar harcama sözüne dahildir. Yabancı para ekstre talebiniz varsa bu ekstreye yansıyanlar dahil değildir.

Borç yapılandırma, kira-eğitim-aidat ödemeleri, Parafon Talimatı, Birikimli Mevduat Hesabı ve Birikimli Vadesiz Altın Mevduat Hesabı için kredi kartından çekilen tutarlar harcama sözü tutarına dâhil edilmemektedir.

BES ödemeleri, fatura ödemeleri ve otomatik fatura ödemeleri harcama sözü tutarına dahil olur.

Nakit çekim işlemleri, kumarhane ve bahis oyunları harcamaları harcama sözü tutarına dâhil edilmemektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler ve iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ödeme kuruluşları veya cüzdanlar aracılığıyla gönderilen fonlar, finansal kurumdan bir hesaba yüklenen fonlar, e-cüzdana yüklenen fonlar, prepaid kartlara yüklenen fonlar ve fatura ödemesi gibi mevcut olan bir borcun direkt ödenmesinde yapılan işlemler harcama sözü tutarına dâhil edilmemektedir.

Kartın harcama sözü dönemi içerisinde kapatılması ve aynı gün içinde yenilenmemesi durumunda müşteri harcama sözü kampanyasından çıkmış olacaktır.

Müşteri söz verdiği tutara erişememesi halinde harcama sözü kampanyasından çıkmış olacaktır.

Müşteri kampanyadan çıktığı takdirde verilen ödül kıstelyevm yöntemine göre geri alınacaktır. Örneğin; 5.000 TL harcama sözüne 300 TL ParafPara kazanan müşteri 5. döneminde kampanyadan çıkarsa ilk 4 dönem yerine getirdiği söze karşılık 100 TL ParafPara müşteride kalır, sözünü yerine getirmediği geriye kalan 8 döneme karşılık 200 TL ParafPara müşteriden geri alınır.

Kampanyadan çıkılması halinde müşteri ParafParasını harcamış ya da bir kısmını harcamış ise öncelikle varsa mevcut kalan ParafParalarından geri alım yapılacak, eksik kalan ParafPara borcu kadarı kredi kartına satış olarak yansıtılacaktır. Ayrıca herhangi bir cezai tutar yansıtılmayacaktır.

Müşteri 2022 yılı içerisinde her bir harcama sözüne sadece iki kere katılabilir.