Benzin ve Motorin Fiyatlarında Sıcak Gelişme: İndirim mi Yoksa Zam mı Gelecek! Güncel Benzin ve Motorin Fiyatları

Benzin ve motorin fiyatlarındaki dalgalanma sürüyor. Günlük an be an değişen fiyatlar 18 Nisan'da nasıl olacak? Güncel benzin ve motorin fiyatları...

Benzin ve Motorin Fiyatlarında Sıcak Gelişme: İndirim mi Yoksa Zam mı Gelecek! Güncel Benzin ve Motorin Fiyatları

Benzin ve motorin fiyatları brent petrol fiyatlarına göre değişiyor. Dolar kuru üzerinden hesaplanan Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 86.25 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Peki benzine ve motorine indirim gelecek mi? İşte güncel benzin ve motorin fiyatları:

17 Nisan 2023 sabahında Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 86.25 dolar seviyelerinde işlem görmektedir. Ancak, benzin ve motorin gibi petrol ürünlerinin fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişebilir ve yerel piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Benzin ve motorine indirim gelecek mi? Güncel benzin ve motorin fiyatları

BENZİN VE MOTORİNDE İNDİRİM VAR MI?
Petrol, piyasalarda dalgalanan bir bankacılık krizinin vadeli işlemleri, Mart ortasında 15 ayın en düşük seviyesine çekmesinin ardından toparlandı. ABD'nin Cushing'deki önemli depolama merkezindeki azalan ham petrol stokları ve Irak’tan gelen arzın kesintiye uğraması, küresel piyasalardaki sıkılaşmaya katkıda bulundu.

17  Nisan 2023 sabahında Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 86.25 dolardan işlem görürken, benzin ve motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmiyor.

GÜNCEL AKARYAKIT POMPA FİYATLARINA GÖRE
İstanbul

Motorin litresi 21.09

Benzinin litresi 22.46

Ankara

Motorin litresi 21.45

Benzinin litresi 22.81

İzmir

Motorin litresi 21.53

Benzinin litresi 22.78