Benzin, motorin, LPG'ye dev indirim! Tam 150 TL birden düşecek

İş Bankası, Shell istasyonlarından yapılan harcamalara 150 TL hediye ediyor! Ayrıntılar haberimizde...

Benzin, motorin, LPG'ye dev indirim! Tam 150 TL birden düşecek

İş Bankası'nın başlattığı kampanya ile Shell istasyonlarından yapılan akaryakıt harcamalarına sürücüler için 150 TL hediye verilecek. Kampanya, tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 600 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine özel olarak 150 TL MaxiPuan kazanma fırsatını içeriyor. Bu avantajlı kampanya, 15 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Kampanya kapsamında, İş Bankası kredi kartı veya banka kartı sahipleri, Shell istasyonlarından yapacakları harcamalarda 150 TL'ye kadar bonus kazanma şansına sahiptir. Müşteriler, alışveriş tutarlarına göre belirlenen özel oranlarla hediye puanlarını biriktirebilirler.

iş bankası

Bu avantajlı kampanyadan faydalanmak için İş Bankası müşterilerinin Shell istasyonlarında kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmaları yeterlidir. Kampanya detayları ve şartları İş Bankası'nın resmi internet sitesi veya müşteri hizmetleri üzerinden öğrenilebilir.

Bu promosyon, müşterilere hem akaryakıt hem de diğer Shell istasyonu ürünleri için harika bir tasarruf fırsatı sunarak, İş Bankası'nın müşteri memnuniyetine katkı sağlamayı hedefliyor.

MaxiPuanlar Nasıl Kullanılacak? Kampanyadan elde edilen MaxiPuanlar, sadece Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olacak. Bu özel puanlar, yakıt alımlarında kullanılabilecek ve 21 Şubat 2024 tarihinde kartlara yüklenecek. MaxiPuanların son kullanma tarihi ise 31 Mart 2024 olarak belirlendi.

Kampanya Kuralları ve Şartları: İş Bankası'nın bu özel kampanyasından bir müşteri sadece bir kez yararlanabilecek ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanma hakkına sahip olacak. Ayrıca, kazanılan puanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.

Sürücüler, akaryakıt masraflarında avantajlı çıkabilmek için bu heyecan verici kampanyadan en iyi şekilde faydalanabilirler. İş Bankası, müşterilerine destek olma misyonunu sürdürerek ekonomik zorluklarda yanlarında olduğunu bir kez daha gösteriyor.