Akbank tek tek SMS ile bildirdi! Başvuru yapan tüm müşterilere 17 bin 500 TL nakit!

Akbank müşterilerini paraya doyuracak! 17 bin 500 TL'ye varan hediyeler sizi bekliyor! İşte detaylar...

Akbank tek tek SMS ile bildirdi! Başvuru yapan tüm müşterilere 17 bin 500 TL nakit!

Akbank, emekli müşterilerine yönelik çığır açan bir promosyon kampanyasıyla gündemi sarsmaya devam ediyor. Banka, 2024 yılında emekli maaşlarını Akbank'a taşıyan müşterilerine rekor düzeyde promosyon ödemeleri yapacağını duyurdu.

Kampanya kapsamında, 28 Mart ile 30 Nisan 2024 tarihleri arasında maaşlarını Akbank'a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşlarını bankadan almayı taahhüt eden emekliler, olağanüstü promosyon avantajlarından faydalanacaklar. Bu avantajlar arasında, 15.000 TL'ye kadar SGK promosyonu ve ek olarak 2.500 TL'ye kadar ek promosyon bulunuyor. Böylece, toplamda 17.500 TL'ye varan ödül fırsatı sunuluyor.

akbank

Akbank'ın bu hamlesi, emeklilere sağladığı finansal destek ve avantajlarla öne çıkıyor. Ayrıca, kampanya kapsamında emeklilerin şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil veya İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilmesi de dikkat çekiyor.

Promosyon tutarları, emekli maaşlarına göre ayrıntılı bir şekilde belirlenmiş durumda. Maaş tutarı 0 - 9.999 TL aralığında olan emekliler için 6.250 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapılırken, 20.000 TL ve üzerinde maaş alan emekliler için ise 15.000 TL'ye kadar promosyon avantajı sunuluyor.

Akbank'ın bu rekabetçi promosyon kampanyası, emekliler arasında büyük ilgi ve memnuniyetle karşılanıyor. Banka, müşteri odaklı yaklaşımıyla finansal hizmetlerde öncü rolünü sürdürmeye devam ediyor.