AK Partili Vekil Kriz Yok Dedi-1 Gün Sonra Abisi Konkordato İlan Etti

Döviz kurundaki dalgalanma nedeniyle zor duruma düşen şirketler, kendilerini koruma altına almak için konkordato ilan etmeye başladı. Son olarak önceki gün kriz yok diyen AK Partili Vekilin abisinin şirketi konkordato ilan etti.

AK Partili Vekil Kriz Yok Dedi-1 Gün Sonra Abisi Konkordato İlan Etti

Kriz yok diyen AK Partili Milletvekilinin kardeşi konkordato ilan etti.

Önceki gün Denizli 'ye giden ve burada bazı açıklamalarda bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, ülkede ekonomik krizin olmadığını söyledi. Ök 'ün bu açıklamasının ardından ağabeyinin şirketinin konkordato istediği ortaya çıktı.

Yerel Denizli24 Haber ’de yer alan son dakika haberinde, döviz kurlarında son günlerde meydana gelen ciddi dalgalanma, esnafı vurdu ve Türkiye genelinde onlarca şirket konkordato ilan etmeye başladı. Denizli 'de bulunan tekstil şirketlerinin de bu kapsamda kendini koruma altına almak için konkordato ilan etmeye başladığı aktarıldı.

Konkordato ilan eden şirketler kervanına bir şirket daha katıldı. Ancak konkortado ilan eden bu şirket tanıdık bir şirket. Aslan Tekstil, yani AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün ağabeyi olan İsmail Aslan 'nın sahibi olduğu şirket konkordato ilan ettiğini duyurdu. .

KRİZ YOK DEMİŞTİ

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, önceki gün bir yazılı açıklama yapmış ve yaptığı yazılı açıklamada Eylül ayında açıklanan tarihi ihracat rekorunun, her fırsatta IMF'yi gündeme getiren fırsatçılara en güzel cevap olduğunu belirterek “kriz yok” ifadelerini kullanmıştı.

Kamubulteni.com  | Ankara