Adınıza Özel Onaylı Kredi Fırsatı! Vakıfbank'tan Hemen Başvur, 125.000 TL Anında Cebinize Gelsin!

Finansal taleplerinize hızlı ve uygun çözümler sunan Vakıfbank, yeni bir kampanya ile nakit ihtiyacı olan bireylere özel avantajlar sunuyor. 125.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayarak müşterilerine maddi destek sağlamayı hedefliyor. Bu kampanya kapsamında sunulan 3 ay geri ödemesiz fırsatıyla, kredi kullanıcılarına ödeme kolaylığı sunuluyor.

Adınıza Özel Onaylı Kredi Fırsatı! Vakıfbank'tan Hemen Başvur, 125.000 TL Anında Cebinize Gelsin!

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları

Kampanya, kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için geçerli olup tüm VakıfBank şubelerinde başvurular kabul edilmektedir. Ayrıca, cep telefonunuz aracılığıyla da kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi başvurusu için SMS ile başvurmak isterseniz aşağıdaki örnek SMS metnini kullanabilirsiniz:

Örnek SMS Metni:

KREDI [Boşluk] T.C. Kimlik No. [Boşluk] Doğum Tarihi (ggaayyyy) [Boşluk] Aylık Gelir

Örnek olarak: KREDI 11111111111 30012000 3000

Kredi ödeme seçenekleri şu şekildedir:

  • Aylık eşit taksitli
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli
  • 3 ayda bir eşit taksitli
  • Son taksit balon ödemeli
  • Değişken taksitli

*Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %3,89'dan başlamaktadır ve kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterebilir.

Başvurular için kefil şartı aranmamakla birlikte, şubeler gerektiğinde kefil talep edebilirler. Artan taksit uygulaması müşteri gelir ve skor bilgileri kapsamında banka tarafından değerlendirilmektedir. Banka, kredi politikaları gereği, müşterinin aylık gelir bilgileri, skorlama, teminat gibi unsurları dikkate alarak kredinin geri ödeme seçeneklerini belirleme hakkını saklı tutar.

VakıfBank, kampanya koşullarında ve kredi politikalarında müşteri bazlı değişiklikler yapabilme hakkını saklı tutar. Müşteriler, detaylı bilgi için tüm VakıfBank şubelerine başvurabilirler. Bu kampanya ile Vakıfbank, ihtiyaç sahibi bireylerin finansal sorunlarına pratik bir çözüm sunmaya devam ediyor.