Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Akbank'tan Özel Düşük Faiz Kampanyası!

Finansal ihtiyaçlarınız için Akbank'ın sağladığı avantajları kaçırmayın! Akbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla heyecan verici bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, Juzdan uygulaması aracılığıyla yapılan taksitli avans işlemlerinde özel bir fırsat sunuluyor.

Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Akbank'tan Özel Düşük Faiz Kampanyası!

Yüzde 1,99 Faiz Oranıyla Hızlı ve Kolay Avantajlar

Kampanya detaylarına göre, müşterilerin yapacakları 15.000 TL'ye kadar olan ve 6 ay vadeli taksitli avans işlemlerinde faiz oranı, normalde uygulanan yüzde 4,42 oranının oldukça altında, sadece yüzde 1,99 olarak belirlenmiştir.

Kimler Yararlanabilir ve Detaylar Nelerdir?

Kampanya, belirli müşteri gruplarını hedef almaktadır. Bu özel fırsattan sadece banka tarafından belirlenen müşteriler faydalanabilecektir. Kampanyaya dahil olan müşteriler, SMS ile belirtilen tarihe kadar 15.000 TL'ye kadar ve 6 ay vadeli taksitli avans işlemlerinde yüzde 1,99 faiz oranından yararlanabileceklerdir (KKDF ve BSMV hariç).

2023/07/12/akbank-emeklilere-odeyecegi-promosyon-rakamlari-164258.jpg

Kampanya Detayları ve Kısıtlamalar

Bu özel kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerlidir. Bireysel kredi kartlarıyla yapılacak olan taksitli avans işlemlerinde herhangi bir ücret alınmayacaktır. Kampanya süresince her müşteri sadece bir kez faydalanabilecek olup, taksitli avans işlem tutarı en az 200 TL ve en fazla 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya sadece Juzdan uygulaması üzerinden yapılan taksitli avans işlemleri için geçerlidir. Ayrıca, kullanılabilecek taksitli avans tutarı, kartınızın mevcut nakit avans limiti, tek seferde yapılabilecek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlıdır.

Bankanın resmi sitesinde belirtilene göre, bir yıl içerisinde dönem borcunun asgari ödeme tutarının üç kez altında ödeme yapıldığı durumlarda, kalan borç ödenene kadar nakit çekim işlemi gerçekleştirilemeyecektir.