Acil nakit arayanlar müjde! QNB Finansbank tek şartla faizsiz 10.000 TL kredi dağıtıyor: Tek seferde çeken taksit taksit ödeyecek!

01 Ağustos - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında, QNB Mobil üzerinden ilk defa CardFinans ya da CardFinans Xtra bireysel kredi

Acil nakit arayanlar müjde! QNB Finansbank tek şartla faizsiz 10.000 TL kredi dağıtıyor: Tek seferde çeken taksit taksit ödeyecek!

QNB, henüz CardFinans veya CardFinans Xtra bireysel kredi kartı başvurusunda bulunmamış olan potansiyel müşterilere özel bir finansman avantajı sunuyor. Bu özel kampanya, 01 Ağustos - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında QNB Mobil uygulaması üzerinden yapılan başvuruları kapsıyor. Bu süre zarfında onaylanan başvurulara sahip olan müşterilere özel olarak, 10.000 TL'ye kadar %0 faizli ve 6 ay vadeli Anında Kredi imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra, ihtiyaç kredilerinde de aynı avantajlar geçerli olup, yeni başvuran müşterilere 10.000 TL'ye kadar 0 faizli ve 6 ay vadeli kredi fırsatı sunuluyor.

Faizsiz Anında Kredi imkanı, sadece QNB Mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yoluyla CardFinans veya CardFinans Xtra kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilere özel olarak sağlanıyor. Bu kampanya, daha önce QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olmayan ve ilk defa bu kartlara başvuran müşteriler için geçerli bir tekliftir. Ancak, CardFinans Fix ve CardFinans GO kredi kartları bu kampanya kapsamında yer almıyor.

0 faiz ile 10000 TL ye varan

Kampanyadan istifade etmek isteyen müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylandığı takip eden ayın ilk 7 günü içerisinde %0 faiz oranlı Anında Kredi kampanyasına müracaat edebilirler. Bu ayrıcalıktan yararlanabilmek için, kartın teslim alındıktan sonra hemen başvuru yapmak gereklidir. Kampanya, sınırlı bir zaman dilimi olan 10.000 TL ve 6 ay vadeli olarak belirlenmiştir.

Başvuru yapacak müşterilerin, %0 faizli Anında Kredi kampanyasından yalnızca bir defa faydalanma hakkı bulunmakta olup, kredi kartlarının onaylanmasının ardından 1 ay içinde Çağrı Merkezi'ni arayarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için, ayrılacak kredi kartının kullanılabilir limitinin 10.000 TL'nin üzerinde olması şarttır. Bununla birlikte, Anında Kredi işlemlerinden ParaPuan kazanılamaz ve ek kart sahipleri bu avantajdan istifade edemezler.

nakit faiz

Finansman sağlanırken, kredi miktarı ve vadeyle uyumlu bir hayat sigortası talep edilmesi banka tarafından istenmektedir. Bu ayrıntı, kredi kullanım sürecinde göz önünde bulundurulması gereken kritik bir husustur. QNB'nin sağladığı bu özel imkanlar, mali ihtiyaçlarına çözüm arayan müşterilere çekici avantajlar sunmayı amaçlamaktadır.