ABD’li Ünlü Ekonomistten Bitcoin İçin Flaş Uyarı

ABD’li ünlü ekonomist Peter Schiff, Bitcoin için korkutan uyarıyı yaptı. Kısa bir süre önce ciddi bir çöküşe giren Bitcoin için yeni açıklamalar geldi.

ABD’li Ünlü Ekonomistten Bitcoin İçin Flaş Uyarı

Kısa süre önce bir anda çakılan ve hatta 30 bin doların altına düşen Bitcoin, tepki alımlarıyla yeniden 31 bin dolar seviyelerine kadar çıktı. Ancak konuyla ilgili Amerikalı ünlü ekonomistten korkutan bir uyarı geldi.

10 Bin Doların Altına Düşebilir

Kripto paraya karşı tutumuyla bilinen ABD'li ünlü ekonomist Peter Schiff, Bitcoin'in 30 bin doları kalıcı olarak aşağı yönlü kırması durumunda 'çöküş' yaşayacağını ve 10 doların altını görebileceğini belirtti.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eğer 30 bin doların altında kesin olarak kırılırsa 10 bin doların altına düşeceğini tahmin ettiğini belirterek yatırımcıların ne yapması gerektiği hakkında bir karar vermeleri gerektiğini söyledi.

İşte Schiff’in O paylaşımı;

‘’ Eğer Bitcoin 30 bin doların altına kesin olarak kırılırsa, büyük olasılıkla 10 bin doların altına düşecek gibi görünüyor. Bu, Bitcoin sahibi olan herkesin şimdi vermesi gereken çok önemli bir karar olduğu anlamına geliyor. Ne yapacaksın? Panik yapmamak ve ani bir karar vermemek için şimdi karar versen iyi olur.’’

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /