25 gün içinde başvuran yaşadı! Tüm araç sahiplerine ücretsiz olacak

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödeyecekler için sevindirici bir duyuru yapıldı! Araç sahipleri için başlatılan bu özel kampanya ile MTV ödemeleri artık daha kolay ve ücretsiz hale geliyor. Kampanyaya katılanlar, işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekler. MTV kampanyasının son tarihi ise 31 Temmuz, bu fırsatı kaçırmayın!

25 gün içinde başvuran yaşadı! Tüm araç sahiplerine ücretsiz olacak

Garanti BBVA’dan Araç Sahiplerine Büyük Müjde: MTV Ödemelerinde Ücretsiz Taksit İmkanı!

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde sürücüleri sevindirecek büyük bir haber var! Garanti BBVA, araç sahipleri için özel bir kampanya başlatarak MTV ödemelerini daha kolay ve masrafsız hale getiriyor. Bu avantajlı kampanya, 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli olacak. Araç sahipleri, MTV ödemelerini zahmetsiz ve ücretsiz taksit seçeneği ile gerçekleştirebilecekler. İşte Garanti BBVA’nın sunduğu bu özel kampanyanın tüm detayları…

Kampanya Detayları ve Şartlar

Garanti BBVA’nın duyurduğu bu kampanya, 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerli olup, yurt içinde Garanti BBVA bireysel kredi kartlarıyla yapılan peşin alışverişlerde geçerli olacak. MTV ödemeleri için sunulan taksit seçenekleri ise oldukça avantajlı. İşte detaylar:

- Ödeme Seçenekleri:BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, garantibbva.com.tr, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM’lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri mevcut.

- SMS ile Taksitlendirme: Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi (ivd.gib.gov.tr) üzerinden yapılan ödemeler sonrasında, SMS ile bilgilendirilen müşteriler ödemelerini taksitlendirebilirler. Bu ödemeler günlük 3 işlem ile sınırlıdır.

- Peşin Harcamalar için Taksit: Peşin harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatından yararlanmak için MTV3 yazıp, harcamanızdan sonra kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen SMS'te yer alan şifreyi 3340’a göndererek taksitlendirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Hangi Kartlar Kampanyadan Yararlanabilir?

Garanti BBVA’nın bu kampanyasından yararlanabilecek kartlar arasında:

- Bonus,

- Bonus Flexi,

- Bonus Genç,

- Money Bonus,

- Flexi,

- Shop&Fly,

- Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları,

- American Express Card,

- Bonus American Express,

- Bonus Classic TROY,

- Bonus Gold TROY,

- Bonus Platinum TROY ve

- Bonus Flexi TROY kartları yer alıyor.

Önemli Bilgiler ve Koşullar

- Otomatik Taksitlendirme:Taksitlendirme işlemi, ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.

- Ekstre Kesim Tarihi:İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.

- Hariç İşlemler:Ekspress limit ile yapılan işlemler, bonus kullanımları, nakit çekim ve benzeri işlemler, mail order işlemleri, anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri ve yurtdışında yapılan tüm alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Bu Fırsatı Kaçırmayın!

MTV ödemelerinizde Garanti BBVA’nın sunduğu bu büyük fırsatı kaçırmamak için hemen harekete geçin. 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya sayesinde MTV ödemelerinizi zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hem zaman kazanın hem de ödeme sürecini kolaylaştırın!