22 Eylül'de herkes BİM'e akın edecek! O ürünlerde yüzde 40'lık dev indirim başlıyor

22 Eylül'de BİM Raflarında Süper Fırsatlar! İşte Aktüel Ürünler Listesi ve İndirimler

22 Eylül'de herkes BİM'e akın edecek! O ürünlerde yüzde 40'lık dev indirim başlıyor

BİM, 22 Eylül'de müşterilerine cazip fırsatlar sunacak. Resmi internet adresinden yapılan son dakika duyurusunda, 22 Eylül BİM aktüel ürünler kataloğunun yayımlandığı belirtildi. Katalogda göz dolduran indirimlerle birlikte küçük ev aletlerinden çocuk oyuncağına kadar geniş bir yelpazede ürünlerin yer alacağı görülüyor. Bu indirimlerle müşterilere bütçe dostu alışveriş imkanı sunulacak. İndirimli ürünler listesinde nelerin yer alacağı merak konusu. BİM, müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak dikkat çekiyor. 22 Eylül'de başlayacak olan bu indirim kampanyasıyla birlikte BİM mağazalarında yoğun bir ilgi bekleniyor. Müşteriler, avantajlı alışverişin tadını çıkarmak için 22 Eylül'ü bekliyor.

Ev ihtiyaçlarının vazgeçilmezi BİM, 22 Eylül'de müşterilerine uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. İndirimli ürünler listesinde çay kaşığından cam sürahi setine, sırlı güveç kaselerinden düdüklü tencere setine kadar birçok ürün yer alıyor. Özellikle mutfak ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerde cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Lav Defne kapaklı saklama kabı, Alpina çok amaçlı mutfak makası, Pvc masa örtüsü gibi kullanışlı ve dayanıklı ürünler uygun fiyatları ile beğeni kazanıyor. Ayrıca, Kütahya porselen çeşitleri de özellikle sofraları şıklıkla buluşturacak. BİM'in 22 Eylül'de başlayacak olan bu indirim kampanyası, ev ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Alışveriş listesi yaparken bu avantajlı indirimleri göz önünde bulundurmak oldukça avantajlı olabilir.

1

 

2

3

BİM, 22 Eylül'de başlayacak indirimlerle müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Teknoloji ürünleri arasında Dijitsu 3 Çekmeceli Derin Dondurucu 3.299 TL ve Dijitsu Dijital Mikrodalga Fırın 1.599 TL dikkat çekiyor. Ev ihtiyaçlarına yönelik Kumtel 8.5 L XXL Fastfryer 2.299 TL ve Kumtel Cam Set Üstü Ocak 1.699 TL gibi ürünler de raflarda yer alacak. Ayrıca, mutfak eşyaları arasında Paşabahçe Live Beautiful Batman Lisanslı Meşrubat Bardağı 570 cc 29,50 TL ve Hobby Life Stormax Saklama Kabı 34,50 TL gibi ürünler indirimde olacak. Oyuncaklarda da fırsatlar var; Barbie Extra Toka Yapım Seti 229 TL, Barbie Extra Bel Çantası Dizayn Seti 199 TL ve Barbie Balerin Bebek 149 TL gibi ürünler çocukları heyecanlandıracak. Ayrıca, perde ihtiyaçlarına uygun çözümler de mevcut; Blackout Perde 145×250 cm 119 TL ve Tül Perde 145×250 cm 89 TL olarak sunuluyor. BİM 22 Eylül kataloğunda geniş bir ürün yelpazesi uygun fiyatlarla müşterilerini bekliyor. Bu fırsatlarla alışveriş keyfi artacak ve ev ihtiyaçları uygun fiyatlarla karşılanacak.

4

 

5

BİM, 22 Eylül'de müşterilerine uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. İndirimli ürünler listesinde çay kaşığından cam sürahi setine, sırlı güveç kaselerinden düdüklü tencere setine kadar birçok ürün yer alıyor. Özellikle mutfak ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerde cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Lav Defne kapaklı saklama kabı, Alpina çok amaçlı mutfak makası, Pvc masa örtüsü gibi kullanışlı ve dayanıklı ürünler uygun fiyatları ile beğeni kazanıyor. Ayrıca, Kütahya porselen çeşitleri de özellikle sofraları şıklıkla buluşturacak. BİM'in 22 Eylül'de başlayacak olan bu indirim kampanyası, ev ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.