Galatasaray'da Şok: Abdurrahim Albayrak ve Eşi Şükran Hanım Coronaya Yakalandı

Son dakika haberi: Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak ile eşi Şükran Hanım korona karantinasına alındı. Edinilen bilgilere göre iki isimde corona tespit edildiği bildirildi.

Galatasaray'da Şok: Abdurrahim Albayrak ve Eşi Şükran Hanım Coronaya Yakalandı

Son dakika : Albayrak çifti karantinaya alındı.

Corona virüsü Galatasaray 'a sıçradı. Edinilen son dakika bilgilerine göre Galatasaray 'ın yöneticilerinden olan Abdurrahim Albayrak ve eşinde Koronavirüs tespit edildi "Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında." şeklinde yapılan açıklama sonrası Albayrak çiftinin karantinaya alındığı bildirildi. 

Hürriyet 'ten Mehmet Üstündağ'ın az önce son dakika olarak geçtiği haberine göre, Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ta yeni tip Koronavirüse(Covid-19) yakalandı.  Koronaya yakalanan çift tedavi altına alındı.

İki ismin ilk testlerinin negatif çıktığını yazan Üstündağ, daha sonra yapılan testte Albayrak 'ın eşi Şükran Hanım 'ın testinin pozitif çıktığı bildirildi. Açıklamada , "Galatasaray'ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta Koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy'deki Acıbadem International Hastanesi'ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak'ın eşi Şükran Hanım'ın da Koronavirüs'e yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor." denildi. 

Üstündağ açıklamasının devamında, Abdurrahim Albayrak 'ın geçtiğimiz gün oynanan Beşiktaş maçını izlediğini söyleyerek "Bu arada 15 Mart'ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak'ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması..." dedi.

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA