Flaş: Beşiktaş'ta Fikret Orman İstifa Etti

Son dakika haberi: Beşiktaş 'ta istifa depremi yaşandı. Başkan Fikret Orman görevi bıraktığını açıkladı.

Flaş: Beşiktaş'ta Fikret Orman İstifa Etti

Son dakika haberi: Beşiktaş 'ta istifa depremi yaşandı. Başkan Fikret Orman görevi bıraktığını açıkladı.

24 Eylül 2019 Salı 12:04
Flaş: Beşiktaş'ta Fikret Orman İstifa Etti

Son dakika haberi: Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, görevinden istifa edeceğini söyledi.

Fikret Orman: "Beşiktaş'ta kan değişikliğine ihtiyaç var. Beşiktaş'taki sürecimi tamamlıyorum." dedi. 

İşte Fikret Orman 'ın açıklamaları:

Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle;

Buradaki tek amacım Beşiktaş'a hizmet etmek oldu, başka bir amaç için burada bulunmadım. Ben Beşiktaş başkan olduğum sürece kimsenin kaldıraç noktası olmadım tribünlerle bir yere gelmedim tüm desteğimi Beşiktaş taraftarından aldım. Başkanlık süresinde kimseye askıntı olmadım kimseden bir şey istemedim hiçbir kampanya yapmadım. Stadı 1 sene içinde 2 üzerinde kurumdan geçer izin aldık ortada hiçbir izin yok Cumhurbaskanımız bize çok destek oldu. Stat yapılırken hayatımı burada geçirdim her tuğlada emeğim var. İzinleri aldık, stadı yaptık. 2 sene göçebe gibi oynadık. FFP yüzünden Avrupa'ya gidemedik. Beşiktaş'ın geliri yoktu.

Taraftar gruplarından destek istemedim zaten destek de görmedik. Hatırlıyorum Olimpiyat'ta bir maçta geriye düşünce tribünler boşalmıştı. Futbol takımımıza birçok star oyuncuyu kattık. Mario Gomez'ler, Demba Ba'lar geldi. Bu süreçte Beşiktaş taraftarıyla hep beraberdik. Türkiye'nin her yerine gittik. Çorum, Van, Kars, Uşak... Beşiktaşlıları bir araya getirmek için yaptım bunları. Beşiktaş TV'yi kapattık ama müthiş bir yer yaptık burayı. Geçen sene iç dinamiklerle uğraşmak zorunda kaldık. Kısır çekişmeler, sosyal medyadan insanları örgütlemek... Dışarıdan anlatılmaz, bunlarla muhatap olmak çok yorucu bir şey. Namusumuzla irdelendik ve bu bir tezahürat haline geldik.  Artık anlamaya başladım. Pusu kültüründen işler daha farklı noktaya gitmeye başladı. Artık hep bir olumsuzluk var. İnsanlar mutsuz.

Ben bu süreci yaparken hep Beşiktaş'a faydam olsun diye yaptım, kimseyle kavga etmedim. Ettiklerimle de Beşiktaş menfaatleri için ettim. Kavgam Beşiktaş'la alakalıydı. Artık o süreçten sonra da 'Ben bu işi neden yapıyorum?' diye kendimi sorgulamaya başladım.

Son Güncelleme: 24.09.2019 12:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Kara kartal 2019-09-24 13:11:24

Cok pisman olacaksiniz fikret gitti diye adam besiktasin parasini kendi parasi gibi gördü her zaman hep besiktas menfaetleri icin savasti

Avatar
Asd 2019-09-24 12:07:01

Defol git

Avatar
Beşiktaş hastasi 2019-09-24 12:07:55

Helal olsun limon sat onurlu yaşa fikret orman nihayet birbirimizi anladık Beşiktaş'ı gram kadar savunmayan başkanla işimiz olmaz

Avatar
Enes 2019-09-24 12:10:09

Gereklimiydi hayır emek var. Bence altındakiker degısmeli komple..!

Avatar
Fiko 2019-09-24 12:16:32

Neden biraktin daha ali koça ayakçilik yapacaktin

Avatar
Nevzat 2019-09-24 14:33:11

Trabzon maçı oncesi iyi oldu..biz hafta sonu kazanalım da gerisi önemsiz..bize her yer TRABZON..