Kendisini Uyaran Kadını Çocuklarının Önünde Tekme Tokat Dövdü

Bursa’da ters yönde giden sürücü, kendisini uyaran kadını çocuklarının gözü önünde tekme tokat yerde sürükleyerek dövdü.

Kendisini Uyaran Kadını Çocuklarının Önünde Tekme Tokat Dövdü

Bursa’da akıl almaz bir olay yaşandı. Osmangazi ilçesi Altıparmak Mahallesi'nde meydana gelen olayda hızlı bir şekilde ters yönden gelen otomobili gören kadın, otomobil sürücüsünü yavaş gitmesi konusunda uyardı.

Kendisinin uyarılmasına sinirlenen sürücü, kız arkadaşıyla birlikte otomobilden inerek yanında 3 çocuğu olan kadınla tartışmaya başladı. Yaşanan tartışmanın gerilime dönüşmesi sonucu sürücü ve kız arkadaşı 3 çocuğu yanında olan kadını tekme ve tokat döverek yerde sürüklediler.

Çevredeki vatandaşların bakışları arasında kadını döven sürücüyü duyarlı bir esnaf durdurup sürücüyü etkisiz hale getirdi.

Güvenlik kamerasına takılan görüntüler hakkında konuşan, kadını sürücünün elinden kurtaran esnaf Vedat Tunç, '' Kadın ve 3 çocuğu karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bunlara az kala çarpıyordu. Kadın, otomobil sürücüsüne biraz daha dikkatli olur musun? diye ikazda bulundu. Sürücü de yanındaki kız arkadaşıyla arabadan inip tekme tokat kadına saldırdı. O esnada ben dükkandaydım. Kavga seslerini duyunca gittim olay yerine.

Gittiğimde kadın yerdeydi. Otomobil sürücüsü erkek, kız arkadaşıyla birlikte kadının saçını tutmuşlar. Biri de kafasına tekme atıyor. İnsanlar da olan biteni izliyorlar, kimse müdahale etmiyor. Ben de kavgayı ayırmak için olaya müdahale ettim. Adam kadını darp etmeye devam edince ben de adamı tartakladım biraz. Sokak ortasında 3 küçük çocuğunun yanında bir kadın darp ediliyor ve kimse müdahale etmiyor, bu benim zoruma gitti'' dedi.

KAMU İLANLARI VE MEMUR ALIMLARINDAN ANLIK OLARAK HABERDAR OLMAK İÇİN UYGULAMAMIZI İNDİRİN.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUN!

 /  /