Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mülakatsız 190 Personel Alımı Yapıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesine en az lise mezunları arasından sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Mülakatsız KPSS puan sıralamasına göre sağlık personeli kadrolarına yapılacak alım için başvuru bilgileri haberimizde.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mülakatsız 190 Personel Alımı Yapıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesine en az lise mezunları arasından sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Mülakatsız KPSS puan sıralamasına göre sağlık personeli kadrolarına yapılacak alım için başvuru bilgileri haberimizde.

27 Temmuz 2020 Pazartesi 11:20
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mülakatsız 190 Personel Alımı Yapıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi personel alacak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bugün bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda en az lise mezunu adaylar arasından sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. 190 personel alımında adaylar farklı kadrolarda istihdam edilecek.

Üniversitenin Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam etmek üzere, Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişiklikleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre yapılacak personel alımında başvuru bilgileri kamubulteni.com'da.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Üniversiteye yapılan personel alımında başvuru genel şartlarına şu şekilde yer verildi:

- T.C. vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Askerlik Durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- 657 sayılı Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

ÖZEL ŞARTLAR, KADRO DAĞILIMI VE MEZUNİYET ŞARTI

BAŞVURU

Başvurular, üniversitenin Kongre ve Kültür Merkezi Ön Fuaye Salonunda oluşturulacak başvuru masalarına şahsen yapılacak. Başvuru esnasında istenen evraklar şu şekilde:

- Başvuru Formu (Başvuru Formuna KPSS Puanı yazılırken tam, okunaklı ve arasında virgül (,) kullanarak yazılması gerekmektedir.)

- 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formunun ilgili bölümüne yapıştırılmış olması gerekmektedir.)

- Askerlik Durum Belgesi, Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge,

- (Erkek adaylar için Askerlik Şubesinden veya e-devlet üzerinden yeni tarihli barkotlu e-devlet çıktısı)

- Diploma fotokopisi veya Mezuniyet Belgesi (e-devlet üzerinden yeni tarihli barkotlu edevlet çıktısı )

- 2018 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi (Kontrol kodu olan KPSS sonuç belgesi)

- Nüfus cüzdanı fotokopisi veya Nüfus Kayıt Örneği (e-devlet üzerinden yeni tarihli barkotlu e-devlet çıktısı)

KAMUBULTENİ.COM  | ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.