Üniversite En Az Lise Mezunu 31 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Siirt Üniversitesi yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın farklı mesleklerden en az lise mezunu olması şartıyla 31 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte başvuru şartları..

Üniversite En Az Lise Mezunu 31 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Siirt Üniversitesi yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın farklı mesleklerden en az lise mezunu olması şartıyla 31 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte başvuru şartları..

08 Kasım 2022 Salı 00:03
Üniversite En Az Lise Mezunu 31 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Siirt Üniversitesi En Az Lise Mezunu 31 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Siirt Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete 'de yayımlanan ilana göre Siirt Üniversitesi yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın farklı mesleklerden en az lise mezunu olması şartıyla 31 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Kadro dağılımı nasıl olacak ? 

1 Veteriner Hekim, 1 Bilgisayar Teknisyeni, 1 Sağlık Teknikeri, (Tıbbi Görüntüleme) 1 Elektrik Teknikeri, 1 Sıhhi Tesisat Teknikeri, 1 Laborant, 1 Büro Personeli, 2 Destek Personeli, (Temizlik Görevlisi) 16 Destek Personeli, (Hayvan Bakıcısı) ve 6 Koruma ve Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplam 31 (otuz bir) sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Başvuru genel şartları neler ? 

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48/A maddesinde belirtilen şartları taşımak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu ve benzeri durumu bulunmamak4
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak
  • Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucunun olumlu olması, 9. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 10. İlanın yayınlandığı tarihten önce istenen belge ve sertifikalara sahip olmak

Başvuru işlemleri nasıl yapılacak ? 

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden Siirt Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden 08.11.2022- 22.11.2022 tarihleri arasında alınacaktır. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Siirt Üniversitesi En Az Lise Mezunu 31 Sözleşmeli Personel Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.