Üniversite Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Resmi Gazete 'de yayımlanan alım ilanına göre Uşak Üniversitesi bünyesinde destek personeli ve güvenlik görevlisi pozisyonunda istihdam etmek üzere toplamda 20 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte kadro dağılımı ilanın detayları..

Üniversite Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Resmi Gazete 'de yayımlanan alım ilanına göre Uşak Üniversitesi bünyesinde destek personeli ve güvenlik görevlisi pozisyonunda istihdam etmek üzere toplamda 20 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte kadro dağılımı ilanın detayları..

01 Aralık 2022 Perşembe 00:26
Üniversite Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Uşak Üniversitesi Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Uşak Üniversitesi bünyesine sözleşmeli personel alımı yapacak. Resmi Gazete 'de yayımlanan alım ilanına göre Uşak Üniversitesi bünyesinde destek personeli ve güvenlik görevlisi pozisyonunda istihdam etmek üzere toplamda 20 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Başvuru şekli ve zamanı 

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Uşak Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 01.12.2022- 15.12.2022 tarihleri arasında alınacaktır.

Başvuru şartları neler ? 

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak
 • Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Askerlik durumu itibariyle; askerlik ile ilişiği bulunmamak
 • 657 sayılı Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özrü bulunmamak
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak
 • İş tecrübeleri ilan şartlarında belirtilen mezuniyetlerden sonrası olmalıdır.
 •  Başvuracak adayların çalışma sürelerini Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirmeleri gerekmektedir.
 • Başvurularda ‘’Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik’’ hükümleri uygulanır.
 •  Yapılacak görev gereği kampüs dışında, mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak

Uşak Üniversitesi Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Son Güncelleme: 01.12.2022 09:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Bos 2022-12-01 12:35:15

Guvenlik aliyon sanki astsubay aliyor yok boy kilo arasi cart curt olacakmis da

Avatar
Recep gunes 2022-12-06 19:35:30

Bu görevi almak çok istiyorum